№12 Грудень 2013 року → У вільний час

Фокус: Новорічна естафета

Приєднання нових практик та партнерів

Олег МАЛЬСЬКИЙ,
партнер МЮГ AstapovLawyers

2013 рік для нашої компанії був надзвичайно плідним, незважаючи на досить великі труднощі, пов’язані з економічною ситуацією, продов­женням світової фінансової кризи, а також призупиненням ділової активності у зв’язку з політичними подіями наприкінці року.

За останній рік наша компанія досягла значних змін як у структурному плані, так і у плані розширення. Найбільшими нашими досягненнями року є приєднання нових практик та партнерів, зокрема це стосується практики конкурентного права та комплаєнсі, приєднання Антоніни Ягольник з командою, приєднання практики права інтелектуальної власності на чолі з Наталією Мещеряковою та командою, приєднання Івана Трофименка як радника у практиці нерухомості та Олега Самуся як керівника практики комерційного права і GR.

Бажаю співробітникам, партнерам та юридичному товариству в цілому розвитку ділової активності в Україні, досягнення нових професійних цілей, процвітання та ефективності юридичного бізнесу. Щодо законотворців, у плані позитивних змін у законодавчому полі, то, перш за все, хотілося б, аби завершилися вже початі процеси, зокрема в корпоративному праві. Так, можна відзначити необхідність прийняття закону про товариства з обмеженою відповідальністю, оскільки більшість бізнесу в Україні працює власне завдяки такій формі товариств, а також внесення змін до закону про акціонерні товариства щодо посилення відповідальності посадових осіб таких товариств.

Становлення та формування бренду

Ольга Просянюк,
адвокат, керуючий партнер АО AVER LEX, к.ю.н.

2013 рік для адвокатського об’єднання AVER LEX став роком становлення та формування бренду. За цей час ми створили чудову команду однодумців, успішно зайняли свою нішу на юридичному ринку України, сформували основні маркетингові інструменти, взяли участь у ключових подіях та заходах, заявили себе у провідних українських рейтингах та довідниках, забезпечили юридичним супроводом низку резонансних подій країни.

Ми пишаємося, що АО AVER LEX перемогло в номінації «Юридична фірма — відкриття року» в рамках Юридичної премії 2013 року та увійшло в «50 провідних юридичних фірм України 2013 року» як одна із наймолодших компаній. Усі цілі, завчасно поставлені на 2013 рік, — реалізовані, тому нині саме час формувати нові глобальні плани на 2014 рік — рік прориву AVER LEX.

Усій нашій дорогій команді бажаю вдало сформувати професійні та особисті цілі на 2014 рік й упевнено їх реалізувати в новому році. Нашим дорогим партнерам — незгасаючої енергії та віри в себе, відчуття любові у всьому, чим займаєтеся, та душевної гармонії. Юридичному товариству — стабільності, фінансової ефективності та вдячності клієнтів.

 

Зміна стратегії розвитку фірми

Віктор МОРОЗ,
генеральний директор, керуючий партнер ЮК «Правова гільдія «ВікторіАл»

На наш погляд, попри складність та неоднозначність економічних і політичних процесів, що відбувалися протягом року, що минає, він був досить плідним для нашої компанії. Протягом цього року ми суттєво змінили стратегію розвитку нашої юридичної компанії, вивівши її на якісно новий рівень, здобули більшого визнання серед клієнтів та колег по юридичному ринку, переглянули структуру та кадровий склад компанії, оптимізувавши при цьому фінансові аспекти її діяльності. Протягом 2013 року ми взяли участь у ряді цікавих резонансних проектів, як, наприклад, супроводження спору одного з найбільших фармацевтичних виробників світу з вітчизняними податковими органами на суму в декілька мільйонів гривень, супроводження проекту в сфері інтелектуальної власності для однієї з найбільш відомих зірок вітчизняного шоу-бізу (екс-солістки групи «ВІА-Гра»), правовий супровід спору одного з найбільших виробників будівельних матеріалів Російської Федерації з митними органами тощо.

Співробітникам, партнерам та юридичному товариству бажаємо зберігати дружні відносини та оптимізм протягом наступного року, наснаги до роботи, хороших клієнтів та професійного зростання.

Що ж стосується зако­нотворчості, то бажаємо, щоб створювалися такі нор­мативно-правові акти, які будуть реально виконуватися та зможуть привести до побудови в Україні справді правової держави. А стосовно наших сподівань щодо позитивних змін у законодавчому полі України на 2014 рік, то сподіваємося, що зміни відбуватимуться з урахуванням реалій сьогодення та практичних вимог суспільства і бізнесу.