№12 Грудень 2013 року → У вільний час

Техніка: Снігоходи

Напередодні зимового сезону-2013/2014 пропонуємо короткий огляд найцікавіших моделей снігоходів у лінійках лідерів ринку техніки для активного відпочинку

ProCross XF 1100 Crosstour

Клас: туристичний, кросовер.

Двигун: 2-циліндровий 4-тактний з сухим картером; 1 056 см3, 120 л/с.

Новинка 2013 модельного року в сімействі кросоверів XF. Апарат являє собою туристичний снігохід, здатний з високою швидкістю і комфортом перевезти двох осіб на велику відстань. XF Crosstour не боїться ні свіжого снігу, ні «цілини».

Стандартне оснащення: кнопковий реверс, спортивний передній і посилений задній бампери, електростартер, регулювання керма, середній вітровий щиток, цифроаналогова панель приладів Deluxe, розетка 12V, електрообігрів рукояток керма та курка газу, «гірське» кермо, перед­ній і задній багажники, вантажна решітка, дзеркала заднього виду.

ProClimb XF 1100 Turbo Sno Pro High Country

Клас: гірський, кросовер.

Двигун: 2-циліндровий 4-тактний, з турбонаддувом і сухим картером; 1 056 см3, 177 л/с.

Своєрідний «гібрид», який поєднав в одному корпусі найкращі риси апаратів трьох класів: спортивних, гірських і кросоверів. Снігоходи серії High Country рівною мірою пристосовані як до трас, так і до «цілини», хоча рідна їхня стихія — це, безумовно, місця, де ще не ступала лижа снігохода.

Стандартне оснащення: кнопковий реверс, передній бампер, низький вітровий щиток, панель Deluxe, розетка 12V, електрообігрів рукояток керма і курка газу, тримач ременя, «гірське» кермо, «гірське» сидіння, електростартер, спортивний перед­ній бампер, вертикальна рульова стійка.

Bearcat 570 XT

Клас: утилітарний Wide Track.

Двигун: 2-циліндровий 2-тактний повіт­ряного охолодження; 565 см3, 62,5 л/с.

Невибаглива «робоча конячка» для мисливців, рибалок, а також для всіх, кому потрібен, насамперед, витривалий і надійний снігохід. Двомісний снігохід з місткими багажником і паливним баком (64 л, запас ходу — три сотні кілометрів) чудово підійде для сафарі. А гусениця шириною 50 см дозволить не особливо піклуватися про вибір маршруту.

Стандартне оснащення: кнопковий реверс, електростартер, високий вітровий щиток, цифроаналогова панель приладів, електрообігрів рукояток керма і курка газу, зйомне пасажирське сидіння, підсідельна ємність, «вітровідбійник», гірська стропа, багажник, посилені передній і задній бампери.