Світ: ЮФ Rui Pena, Arnaut & Associados приєднається до CMS

ЮФ CMS прийняла рішення про приєднання португальської ЮФ Rui Pena, Arnaut & Associados (RPA) як члена організації CMS. З 1 січня 2012 року фірма змінить найменування на CMS Rui Pena & Arnaut (CMS RPA). Таке рішення про розширення було погоджено виконавчим комітетом CMS в жовтні 2011 року.

«Присутність у Португалії — важливий етап реалізації нашої стратегії розширення в Європі, — вважає голова CMS Корнеліус Бранді. — CMS RPA може надалі утримувати свої позиції в Португалії як фірма з багаторічною бездоганною репутацією і разом із цим, будучи однією з фірм-членів CMS, прагнути стати найкращою в Європі юридичною фірмою, що консультує з правових та податкових питань».

Спільно працюють CMS та RPA з жовтня 2010 року, коли офіційно підписали договір про співпрацю і розпочали роботу над спільним проектами та напрацьовували розширену стратегію розвитку на португальському ринку. Результативність такої роботи стала переконливим підґрунтям для приєднання RPA до складу CMS як її члена.

З початку наступного року CMS поповнить штат 60 юристами і податковими консультантами, які надаватимуть послуги в 55 офісах у 30 країнах світу. Такому оголошенню про приєднання RPA передувало цьогорічне розширення міжнародної присутності CMS, яка відкрила офіси в Люксембурзі та Албанії.