Раут: Різдвяний вечір у Столипін Клубі

Ніка ГЛАЗУНОВА

Свій перший Різдвяний вечір Столипін Клуб провів 21 грудня 2011 року в бальній залі готелю Hyatt Regency Kiev. Гостями вечора стали як члени клубу, так і їхні численні друзі.

Вечір відкрився привітанням президента Столипін Клубу Валентина Загарія. Потім обов’язки ведучого розподілили секретар клубу Сергій Коннов, старший член клубу Олександр Крилов та член клубу Дмитро Чекалкін. Утім, саме пан Чекалкін став головним ведучим вечора, демонструючи гостям не лише естрадний професіоналізм, а й чудове почуття гумору.

Зі словом Божим до гостей вечора також звернувся представник православної церкви, священик Ростислав Корчак.

Як і інші заходи клубу, Різдвяний вечір у Столипін Клубі мав насичену благодійну програму, яка передбачала допомогу дітям-сиротам та збір коштів на підтримку радянських акторів, які опинилися в скрутному становищі. Лоти благодійного аукціону — оригінальні автографи акторів Алена Делона та Бреда Пітта, а також екс-президента США Джорджа Буша-старшого, боксерів братів Кличків та інших знаменитостей — швидко розій­шлися за високими ставками.

Музичний супровід вечора забезпечували піаніст Сергій Гримальський та саксофоніст Ігор Рудий, а пісенний — Вікторія Олізе, Валентина Лонська та Діма Гарбузю. Сюрпризом вечора став виступ гостей — співачки Таші Круз у дуеті з п’ятирічною донькою Машою.