Колонка редактора: Про бізнес

Алеся КОСМИНА

Події останнього місяця показали, що найскладніше для сучасної людини — це відсутність чіткого розуміння, що насправді відбувається зараз і чого очікувати завтра-післязавтра. Жодна з публічно та кулуарно озвучених версій не проходить перевірки логікою та фактами, свіжі новини змушують сумніватися у планах та стратегіях, розроблених ще декілька годин тому, а посадові особи та нормативні акти оперативно змінюються, руйнуючи всі попередні домовленості. Не додають стабільності і панічно-істеричні настрої, що панують у суспільстві.

За таких умов бізнесу існувати важко. Як і юристам, які надають йому послуги. Як і журналістам, які пишуть для та про юристів, котрі надають послуги бізнесу. Наразі ми вирішили тимчасово обмежитися хоча й актуальними, проте «вічнозеленими» темами та обережними прогнозами на завтра. Тож у цьому номері пропонуємо розглянути такі питання, як захист інформації, відкриття та просування нових практик, режим роботи юридичних фірм за умов, коли клієнти «завмерли» і бояться поворухнутися, тощо.

Дуже хочеться вірити, що наступний номер «УЮ» готуватиметься вже у більш мирних та спокійних умовах, а події подальших днів принесуть оптимізм та чимало роботи і, відповідно, прибутку юридичному бізнесу. Удачі всім нам!

 

Алеся КОСМИНА,
головний редактор