Раут: Legal Awards-2014

Максим СИСОЄНКО

Українські юристи відзначилися на «Юридичній премії року»

Червона доріжка, чоловіки у смокінгах з метеликами, жінки на високих підборах у вишуканих вечірніх та коктейльних сукнях — саме з цього починається щорічна «Юридична премія року», традиційний захід, який влаштовує газета «Юридическая практика» для найуспішніших представників правничої спільноти.

Цьогоріч, на відміну від минулих років, церемонія вручення нагород відбулася у столичному готелі «Прем’єр Палац», розкішна атмосфера якого лише підкреслила урочистість дійства. Ще однією відмінністю Legal Awards-2014 була присутність не лише юристів, а й піарників та маркетологів від різних юридичних фірм, тож загальну кількість гостей, яка сягнула 200 осіб, можна ­вважати рекордною. Дехто навіть взяв із собою дітей, і наступного року ця тенденція, здається, зберігатиметься на радість учасників.

Програма заходу, як і годитися, включала пригощання різноманітними смаколиками, виступи артистів «Фабрики зірок», але головною «стравою», звичайно, було безпосереднє вручення нагород колегами по цеху. Переможців заздалегідь було визначено Номінаційною комісією, але конверти з іменами переможців було доставлено тільки перед початком церемонії Тарасом Кожушком, старшим менеджером компанії Deloit & Touche USC — офіційним аудитором «Юридичної премії року».

Генеральним партнером Legal Awards-2014 виступила ЮФ Goldblum and Partners, партнером призового фонду — французький бренд S.T. Dupont, офіційними партнерами — АК «Соколовський і Партнери», ППФ «Пахаренко і Партнери» та ЮК FCLEX.

Отже, найбільшу кількість нагород у 2014 році виборов один із флагманів юридичного ринку — ЮФ «Астерс», яка отримала три відзнаки у номінаціях «Юридична фірма року», «Найкращий юрист у сфері конкурентного права» та «Юридична фірма року у сфері енергетики». По дві нагороди дістали інші «кити» юрбізнесу: Saenko Kharenko, AstapovLawyers, «Ілляшев та Партнери» і Arzinger.

А у найбільш суб’єктивній, але й водночас найпочеснішій номінації «За видатні професійні досягнення» (вибір шеф-редактора газети «Юридическая практика») нагороду було вручено Наталії Кузнєцовій — академіку Національної академії правових наук України.