Колонка редактора: Посівна кампанія

Алеся КОСМИНА

Зрозуміло, що за умов кадрового голоду на ринку юрпослуг найбільше страждають ті компанії, які не можуть або не хочуть пропонувати своїм співробітникам адекватні умови роботи та винагороди, але це ніяк не впливає на той факт, що попит на юридичні таланти значно вищий за пропозицію. І хоча плинність кадрів в українських юрфірмах не є надто високою (керівництву так чи інакше вдається знаходити фінансовий компроміс зі своїми підлеглими), на ринку панує активний хедхантинг, відбуваються скандальні переходи цілими практиками до конкурентів, а талановитих студентів «пасуть» чи не з першого курсу.

Про зацікавленість у молодих талантах свідчать і дедалі частіші запрошення студентів на стажування, і організація юрбізнесом різноманітних конкурсів, шкіл, студій та інших способів тренувати та заохочувати молодь. Іншого вибору все одно немає — легше виростити нове покоління, вже зацікавлене в роботі та професії юриста, аніж змінити існуючих «спеціалістів», які на підвищення свого рівня не мають ані часу, ані натхнення. Нічого особистого, лише інвестиції.

Отже, всім роботодавцям — вдалого полювання, студентам — успішного літнього стажування, а читачам — перший літній номер «УЮ». Вдалого літа!

 

Алеся КОСМИНА,
головний редактор