№06 Червень 2014 року → У вільний час

Техніка: Весняна колекція від Sony

Sony представила нову лінійку відеокамер на виставці CES 2014

Моделі весняної лінійки Handycam 2014 мають такі самі характеристики, як система стабілізації Balanced Optical SteadyShot, що надає зображенню ще більшу чіткість, вдосконалені вбудовані проектори, прос­те бездротове з’єднання та дистанційне управління зі смартфона.

Матриця високої розподільної здатності Exmor R CMOS дає змогу отримати більш чіткі Full HD відео- і фотознімки. Процесор нового покоління BIONZ X підсилює деталізацію зображення та управляє шумопоглинанням у певних зонах. Він також приводить в дію технологію Balanced Optical SteadyShot, яка в 13 разів ефективніше зменшує ефект тремтіння камери на всьому діапазоні наближення.

Завдяки високій швидкості обробки процесора BIONZ X з’явилося ще більше нових функцій. Технологія Pixel Super Resolution підвищує чіткість відеозапису в 60 разів завдяки функції Clear Image Zoom, яка вперше застосовується в Handycam. Володіючи такою обчислювальною потужністю, камери можуть записувати відео в найвищій якості AVCHD Full HD і одночасно в форматі MP4, який спрощує пересилку даних на смартфон і завантаження в Інтернет за допомогою функції NFC/Wi-Fi.

При світловому потоці 50 люмен Handycam PJ810E виводять чітке зображення на максимально великий екран (5 м). Крім цього, електронна корекція усуває скошені кути, якщо проектор спрямований не прямо. У нових моделях з вбудованим проектором передбачені також роз’єми для підключення зовнішніх пристроїв: цифрових фотоапаратів, ноутбуків, планшетів або смартфонів.

Високоточний РК-дисплей Xtra Fine в деяких моделях виконаний із застосуванням технології WhiteMagic, яка використовує додаткові білі пікселі для підвищення яскравості. Після зйомки в режимі Motion Shot Video в більшості моделей створюється послідовність зображень, що дозволяють відстежити кожну частку секунди відзнятого руху.

Новинки лінійки відеокамер Handycam дають змогу передавати відеокліпи та фотографії з камери на смартфон або планшет одним натисканням завдяки функціям Wi-Fi і NFC. Просте підключення через NFC до мобільного пристрою також активує функцію інтелектуального дистанційного контролю (Smart Remote Control), завдяки якій можна управляти відеокамерою за допомогою мобільного пристрою. Завдяки Wi-Fi також можна передавати відеоролики для відтворення на телевізорі.

Доступність нових моделей Handycam: HDR-PJ810, HDR-PJ530, HDR-PJ330, HDR-PJ240, HDR-CX240, HDR-CX530, HDR-CX330 — з лютого 2014 року. Доступні кольори: HDR-PJ240 (чорний, червоний, срібний), інші моделі доступні тільки в чорному кольорі.

Характеристики HDR-PJ810

Проектор — 50 люмен
Матриця Exmor R CMOS — 6,14 Мп
Процесор BIONZ X
G-об’єктив з широким кутом 26,6 мм, F1.8-3.4
12-кратне оптичне наближення
Функція Clear Image Zoom — 24-кратне збільшення
РК-сенсорна панель Xtra Fine типу 3.0 — 921 тис. точок з WhiteMagicTM
Balanced Optical SteadyShot з активним режимом
AVCHD 50p/24p/50i
MP4 25p
5,1-канальний мікрофон
Wi-Fi/NFC
My Voice Cancelling
Motion Shot Video
Подвійний відеозапис (Dual Video Recording)
Художні ефекти (Picture Effects)
TRILUMINOS Colour
Multi Interface Shoe