Власний стиль: У стилі Integrites

Аліна ОПАНАСЕНКО,
координатор з розвитку бізнесу МЮФ Integrites

Офіси, оформлені з урахуванням місцевих тенденцій та культури, юристи у дизайнерському одязі, барбекю по п’ятницях та програми індивідуального навчання для співробітників — такою є сьогодні одна з найбільших українських юридичних фірм

Сьогодні міжнародна юридична фірма Integrites має шість офісів у чотирьох країнах — Україні, Англії, Казахстані та Росії. Попри те, що кожен з офісів має власний дизайн, усі вони оформлені в єдиному стилі. Єдиною є і корпоративна культура компанії.

 

Національні особливості

 

Київський офіс фірми знаходиться в історичній частині міста — на Подолі, ближче до набережної Дніпра. Будівля офісу представляє собою маєток, занесений до списку історичних пам’яток Києва. Піднявшись мармуровими сходами, можна побачити великий просторий хол з колонами в грецькому стилі, зручними білими диванами та рецепшеном. На цьому поверсі — три просторих конференц-зали. Усі приміщення офісу оформленні в єдиному сучасному стилі з елементами класики: меблі виконані на замовлення з дерева ручної роботи кольору венге, а розкішні кришталеві канделябри доповнюють мінімалістичний стиль інтер’єру в білих і темно-коричневих тонах. Усього в будівлі п’ять поверхів, де розміщуються близько 90 працівників. З вікон останніх поверхів ­відкривається незабутній вид на Дніпро. З двох суміжних конференц-залів — камінної та зимового саду — можна пройти на гарно оформлену терасу з барбекю — тут проводяться різні івенти. Продуманий до дрібниць вишуканий та водночас функціональний стиль інтер’єру фірми покликаний створювати атмосферу комфорту, смаку та успіху. Офісні приміщення затишні та просторі, все влаштовано продумано, комфортабельно і технічно обладнано.

Інші офіси Integrites оформлені з урахуванням тенденцій та культури тих країн, де вони розташовані. У Лондоні — стриманий британський стиль в поєднанні з high-tech, в Росії — стиль модерн, а в Казахстані — сучасний з елементами східного стилю в декорі. Якщо розповідати про офіс в Москві, то він оформлений у схожій стилістиці з київським, тільки менший за розмірами. Офіс знаходиться у величезному Бізнес-центрі W-Plaza, розташованому на Новоданилівській набережній річки Москва, тому вид з вікон офісу також незабутній. Оскільки це нова будівля, то і технологічне оснащення офісу виконане з урахуванням останніх розробок. Дизайн інтер’єрів зроблений у світло-коричневих та сірих кольорах, з урахуванням максимального комфорту співробітників. Офіс в Лондоні, де працює соліситор Integrites, знаходиться в районі City в новобудові WarnfordСourt. Інтер’єр офісу фірми, як і всіх приміщень будівлі, оформлений у мінімалістичному сучасному стилі з урахуванням новітніх тенденцій у дизайні: дерев’яні меблі ручної роботи темних кольорів, складні фактурні тканини, стильні гардини світлої гамми кольорів та яскраві елементи декору й освітлення. Незважаючи на невелику площу офісу, він також створює атмосферу комфорту та затишку.

Казахстанські офіси фірми в Алматі, Астані та Караганді оформлені в єдиній стилістиці: строгість з діловим підходом, що підкреслює їхнє функціональне призначен­ня, і в той же час за допомогою спокійної колірної гами, атмосфера в офісах комфортна і сприяє спілкуванню. В інтер’єрі використані класичні білі, бежеві, темно- та світло-коричневі кольори — оптимальні для будь-яких смаків; елементи декору — у вигляді стильних ваз, предметів освітлення та живих квітів. Перш за все, складаючи проект дизайну офісів у Казахстані, керуючий партнер Талжанов Курмангази враховував дві основні особливості: збереження єдиного стилю в усіх приміщеннях та максимальний комфорт співробітників.

 

Дрес-код «haute couture»

 

Окремою важливою темою є зовнішній вигляд колег, що також є показовим для клієнтів. Особливість стилю в одязі працівників юридичних фірм у тому, що вигляд зав­жди має бути вишуканим, але стриманим — ідеально випрасований діловий костюм з краваткою для чоловіків та ділові сукні та костюми неяскравих тонів для жінок.

Раніше я не зустрічала такий стильно і витончено одягнений персонал. Tom Ford, Patrick Hellmann, Ermenegildo Zegna, дизайнерські костюми на замовлення «haute couture» від італійського бренда Isaia та українського бренда HELENBER — юристи Integrites завжди одягнені, як кажуть, з голочки. Притому різноманітність кольорів костюмів вражає: від класичних темно-синіх, коричневих та чорно-білих до модних у сезоні помаранчевих, фіолетових та кольору Тіффані. Але це не виг­лядає яскраво — це вираження смаку, прогресивних та новаторських ідей.

Жіночий колектив фірми не уступає у вишуканості та витонченості вбрання, замовляючи одяг бренда HELENBER від відомого українського дизайнера Олени Бернацької, знаменитої своїми розкішними сукнями, таким чином це завжди ексклюзивність, стиль і відповідність сучасній моді.

Щодо пом’якшення умов дрес-коду, то в п’ятницю дозволяються джинси і одяг стилю «smart casual», але за умов, якщо немає жодної клієнтської зустрічі. Усі правила дрес-коду та поведінки чітко прописані в корпоративній книзі.

 

Традиції та «Сімейний Клуб Партнерів»

 

Якщо говорити про традиції нашої фірми, то тут важливо сказати про загальні зустрічі партнерів разом з їхніми сім’ями. Ставши керуючим партнером Integrites, Руслан Бернацький заснував «Сімейний Клуб Партнерів», який ще більше об’єднав сили, стратегії та інтереси його членів. На зборах Клубу партнери та їхні дружини проводить час у неформальній обстановці, як правило, це активний відпочинок: яхтинг, гольф, великий теніс, а також подорожі. Таким чином, у партнерів усіх офісів зміцнюється єдине розуміння стратегії і цілей компанії. Такий підхід забезпечує формування сильної і згуртованої команди і сприяє налагодженню комунікацій. Також фірма залюбки бере участь у різних змагання з футболу, тенісу, ­волейболу, більярду і не раз отримувала різноманітні спортивні нагороди. Є ще й інша традиція — декілька разів на місяць, по п’ятницях, влаштовуються вечірки в стилі барбекю, куди запрошуються і колишні співробітники, щоб пограти в аліас, покер, мафію, влаштовуються конкурси. Подібні заходи згуртовують колег, створюючи єдиний командних дух.

 

Довгострокова стратегія та цінності

 

Міжнародна юридична фірма Integrites — це колектив молодих, амбіційних професіоналів, найкращих у своїх практиках. А запорука успіху фірми — в першу чергу її нас­тавники: мудрі, прогресивні, відповідальні особистості та справжні лідери. Цілісність і ефективність роботи всіх офісів Integrites, системна робота бізнес-процесів, формування довгострокової стратегії та постановка цілей і завдань здійснюються організаційною структурою управління фірмою, яка представлена Радою партнерів та Комітетом з управління, який очолюють керуючий партнер Руслан Бернацький та старший партнер В’ячеслав Корчев. Комітет відповідає за розвиток фірми, стратегічне фінансове планування, координацію міжнародної діяльності, управління людським капіталом, а також зміцнення конкурентних позицій на юридичному ринку.

Також ми приділяємо велику увагу навчанню і підвищенню кваліфікації співробітників. У нашій фірмі розроб­лено програму індивідуального різнобічного навчання, яка включає як участь у спеціалізованих юридичних семінарах, так у тренінгах особистісного зростання. Завдяки правильно поставленим завданням та чітким правилам відбору працівників у фірмі грамотно сформувався колектив — тут працюють розумні, перспективні, справжні професіонали і дуже хороші особистості, тому в колективі панує дружна і приємна атмосфера. А головне те, що всі вони добре розуміють один одного та дивляться в одному напрямку  — напрямку перемог та всебічного розвитку фірми. Це і створює власний стиль Integrites.

-->