Колонка редактора: Додати фарб

Алеся КОСМИНА,
головний редактор

На початку цієї весни одна із щоденних американських газет вирішила проаналізувати, як стиль одягу юристів впливає на їхню успішність. З’ясувалося, що адвокати, які одягаються яскраво (яскраво у сенсі кольорів та стилю одягу й аксесуарів, а не у сенсі сексуальності чи оригінальності), мають більше успіху в суді, оскільки привертають увагу як суддів, так і присяжних.

Українським адвокатам не часто доводиться влаштовувати у судових залах шоу, та й загалом вміння переконувати далеко не завжди є вирішальним для винесення українськими суддями позитивного рішення. Більше того, з огляду на місцевий менталітет деяких суддів яскраві кольори ділового одягу можуть лише роздратувати. І не лише суддів — торік журналісти київських напівбульварних газет, описуючи перебіг судового процесу, майже одностайно зобразили у своїх репортажах адвоката однієї із сторін як «дамочку у блакитному костюмчику», хоча й зауважили, що виступала вона грамотно та упевнено.

Зрозуміло, що для спокою оточуючих ділова людина має виглядати дорого, проте сіренько. Але ж так хочеться додати фарб до цього «сіренького», хоча б навесні. Сезон розпочато.