Опитування: З новим щастям!

Цього року нам усім, як ніколи, не вистачає оптимізму — ситуація у країні йому не сприяє. І все ж, усім хочеться вірити у приємне, світле майбутнє, сповнене добробуту та взагалі позитивних тенденцій. Журнал «Український юрист» вітає читачів з Новим роком та Різдвом Христовим і бажає спокійного, мирного та успішного року! І, звичайно, ми надали привітальне слово також самим юристам

Олександр АЛЕКСЄЄНКО,партнер МЮФ Integrites

Шановні колеги! Я радий привітати вас з Новим роком. Упевнений, що 2015-й стане новим етапом у нашому житті та зміцнить нашу віру в успішне майбутнє українського суспільства та держави. Безперечно, минулий рік був наповнений доленосними подіями, що визначили подальший хід історії України. Ми ніколи не забудемо того, що всім нам разом довелося пережити у 2014 році: Майдан, Крим та Донбас. Зараз ми живемо в унікальний час — на наших очах пишеться новітня історія України, країни, яка вже ніколи не буде такою, як раніше. Ми багато що втратили у 2014 році, але водночас багато здобули. А здобули ми гідність, любов до країни та самовизначенність — напевно, найважливіше для кожного народу. Тож без перебільшення можна сказати, що минулий рік ми прожили як за десять років.

Переконаний у тому, що у наступному році кожен має шанс зробити свій внесок у благополуччя нашого суспільства — добре працювати та любити свою країну. Я щиро вірю, що 2015 рік буде мирним, радісним та плідним. Вітаю вас з Новим роком!

 

Олександр ОНІЩЕНКО,  керуючий партнер АК «Правочин»

Динаміка подій цього року схожа на калейдоскоп: Майдан, Крим, вибори Президента та парламенту, стагнація економіки, згортання бізнесу і перші невпевнені кроки на шляху реформ, нарешті російська агресія і війна на Донбасі як явище, яке здавалося неймовірним ще рік тому, а сьогодні щодня нагадує про себе новими руйнуваннями та жертвами.

Поза сумнівом ми прожили важкий рік, але водночас він подарував надію, віру у власні сили, спроможність змінити себе і державу на краще. Рік, що відродив українську націю, об’єднав її, надав можливість відчути гордість за країну.

Тож змінюємося і надалі, починаючи з себе. Можливо, навіть почати з найпростіших речей: навчимося слухати одне одного, станьмо добрішими і гуманнішими, нарешті зробимо висновки з власних помилок замість того, аби наступати на граблі двічі чи навіть танцювати на них.

Переконаний, що від динаміки таких позитивних змін безпосередньо залежить майбутнє кожного з нас і країни в цілому. Змінюємося, єднаймося, добра, наснаги і удачі всім нам!

 

Олексій КОТ, керуючий партнер ЮФ «Антіка»

Від імені колективу юридичної фірми «Антіка» щиро вітаю шановних колег, партнерів і друзів з Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаю, щоб 2015 рік приніс мир та злагоду на нашу землю, став роком стабільності в політичному та економічному житті країни і нарешті відкрив шлях суттєвим позитивним змінам як для держави в цілому, так і для кожної людини зокрема.

Нехай новий рік буде роком розвитку, роком відкриття нових горизонтів і перспектив, подарує цікаві ідеї, великі перемоги та яскраві події.

Міцного здоров’я, щастя та добробуту вам і вашим близьким.

 

Ольга ПРОСЯНЮК, керуючий партнер АО AVER LEX

Кожен із нас розпочинає новий рік з очікуванням дива та з новими великими планами на майбутнє. Цей рік завершується і великими перемогами, і нестримною боротьбою. Вірю, що в Новому 2015 році, в році, під кодовою назвою в нашій компанії «Рік Родини», ми станемо ще щасливішими, успішнішими, сильнішими та здолаємо всі найтяжчі перепони на шляху.

Бажаю колегам, друзям, партнерам бути сміливими мрійниками та заповзятими втілювачами в життя своїх бажань, творити та мати якомога більше щасливих моментів у родинному колі і в рамках ваших компаній, не зволікати та використовувати всі нагоди, які нам дає життя! Миру і тепла у наших домівках! Та ніколи, ніколи не здаватися! Адже той, хто падає духом, ніколи не перемагає, а переможець — ніколи не здається. З Новим роком!

 

Наталія КУЗНЄЦОВА,  професор

Щиро вітаю шановних колег з Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!

Бажаю, щоб новий рік став роком стабільної розбудови правової держави в Україні, роком позитивних змін на тернистому шляху до встановлення верховенства права та побудови громадянського суспільства.

Вірю, що 2015 рік пройде під мирним небом, принесе злагоду в наші оселі, зробить щасливим кожного з нас.

 

Олег МАЛЬСЬКИЙ, партнер МЮГ AstapovLawyers

Дорогі колеги та партнери, дозвольте привітати вас з Новим роком!

2014 рік був насичений подіями, напруженою працею та вірою в краще. Він приніс розуміння того, що ми маємо бути сильними і непохитними у нашому прагненні творити добро та досягати поставлених цілей у житті.

На порозі 2015 року бажаю, щоб усі наші справи супроводжувала удача, а робота приносила задоволення. Хай з новим роком прийдуть у кожну родину щастя, добробут, мир та злагода, здоров’я та радість. З Новим роком!

 

Команда  ЮБ ECOVIS Бондар та Бондар

Шановні колеги!

Команда юридичного бюро ECOVIS Бондар та Бондар бажає вам гарних свят та щасливого Нового року!

Віримо, що нарешті у нашій країні запанує мир і 2015 рік стане роком розвитку, нових можливостей та процвітання для України і кожного її громадянина.

Бажаємо всім творчої наснаги, реалізації поставлених цілей, вдячних клієнтів та успішних справ.

Нехай у вашому домі панує радість, злагода та добробут! Міцного здоров’я, оптимізму, невичерпної енергії вам і вашим родинам!