Колонка редактора: У підсумковому заліку

Цьогорічний грудень не схожий на передноворічні місяці минулих років — важко змусити себе будувати плани на святкові вихідні та загалом на наступний рік. Зрозуміло, що у таких умовах важко щось планувати довше, аніж на пару тижнів наперед. Але ж усе одно це потрібно робити, адже життя триває, механізми (державні, фінансові, бізнесові) ще якось функціонують, а уряд із парламентом продовжують тримати всіх у напруженні своїми реформаторськими ідеями та їхнім втіленням. Словом, клієнтам потрібен захист, а «хто, як не ми?».

Отже, ми вирішили, по-перше, не переривати традиції, а тому, як завжди, підбити підсумки року і зробити прогнози на майбутнє. Ну, і, по-друге, нагадати всім, що на носі Новий рік. Див від нього сьогодні чекають хіба що діти та люди із залишками романтики, та все ж забувати про нього не варто. Тож «УЮ» запропонував юристам привітати колег по ринку та озвучити свої побажання, які, сподіваємося, нарешті втіляться у життя. Також ми підготували огляд новорічних традицій українських юрфірм.

Хочеться вірити, що це хоча б трохи додасть оптимізму і, можливо, дасть змогу дещо розслабитися. А для песимізму є інші матеріали, які аналізують сьогоднішні проблеми та способи їх розв’язання.

Зустрінемося вже наступного року! Нехай він нарешті принесе Україні мир, спокій і талановитий уряд!

 

Алеся космина,

головнИй редактор