Колонка редактора: Професійна ліга

Якщо колектив компанії не є справжньою командою, результати її роботи не вражають. Адже коли кожен сам по собі, а замість команди — зграя колег, вирішувати складні комплексні завдання майже неможливо. І часто зблизити таких людей допомагають заходи з тімбілдінгу. Що б там не говорили, а побачити колегу у неформальній обс­тановці і зрозуміти, наскільки він готовий підтримати сусідів по офісу та яку роль відігравати в командній роботі, — це серйозний крок до побудови dream team в окремо взятій компанії.

Зрозуміло, що підходити до вибору заходів із тімбілдінгу потрібно обережно, адже універсального набору змагань, який підходив би усім компаніям, немає. Крім того, не треба забувати, що навіть ідеально розроблений тімбілдінг не допоможе, якщо керівник — самодур (або, як говорив герой відомого фільму, «самодура»). Тут варто було б зауважити, що це не стосується надто емоційних керівників, адже, як показує практика, з часом вони примудряються укомплектувати штат людьми, які або стримано ре­агують на таку емоційну розпущеність, або ж із задоволенням спілкуються з керівництвом аналогічним чином.

Про інші особливості командоутворення читайте у спецпроекті «УЮ». І, звичайно, всім хороших шефів, готових прийти на допомогу співробітників та чудового мікроклімату в колективі!

 

Алеся космина,

головнИй редактор