Колонка редактора: Робота — не вовк, робота — work

Не лише в Україні роботодавці з числа пристойних щороку підвишують вимоги до потенційних співробітників. Американським юристам теж стає важче знайти роботу. Вони та фахівці з підбору персоналу скаржаться на те, що процес співбесіди стає дедалі тривалішим, анкети все довшими, а відсоток партнерів, які мають «допитати» майбутнього колегу, наближається до ста. Оскільки вгодити всім важко, фірми перебирають чималу кількість претендентів перш ніж знайдуть ідеального кандидата. Утім, йдеться не тільки і не стільки про знання та досвід. Навіть дуже цінному кадру «не світить» робоче місце, якщо він не пройде перевірку з етики.

Річ у тім, що все більше американських юридичних фірм регулярно отримують скарги та позови з приводу професійної халатності та неетичної поведінки юристів. І переважно ці претензії стосуються дій недавно найнятих співробітників. Тож фірми перестраховуються як тільки можуть.

Оскільки українські клієнти пре­тензій до юристів висувати не звикли, у нас ця проблема з’явиться ще нескоро. Щоправда, нашим фірмам і без цього є, чим опікуватися. Чим саме — у цьому номері «УЮ». І безпроблемного вам бізнесу!

 

Алеся Космина,

головний редактор