№05 Травень 2015 року → У вільний час

Арт-огляд: Новий погляд

Проект «АртАстрес» зібрав гостей на новій експозиції «Відновлення»

Уже шість років поспіль юридична фірма «Астерс» у межах проекту «Арт­Астер» збирає в своєму офісі поціновувачів мистецтва, щоб познайомити їх з роботами сучасних українських митців. Тож 21 квітня ц.р. було відкрито виставку живопису під назвою «Відновлення» відомого українського художника Володимира Товкайла. Роботи художника вже не вперше виставляються в ЮФ «Астерс», тому постійні гості проекту мали змогу побачити, як змінився світогляд митця за останні шість років.

На відкритті експозиції старший партнер ЮФ «Астерс» Армен Хачатурян підкреслив, що роботи Володимира Товкайла змушують глядача по-новому подивитися на повсякденні речі. Роботи з серії «Відновлення» наче стирають рамки між земним та небесним і рівняють їх між собою. А президент Американсько-української ділової ради Морган ­Уільямс наголосив на тому, що сучасне українське мистецтво є важливим елементом світової культури і такі проекти, як «АртАстерс», роблять вагомий внесок у його розвиток.

Крім споглядання картин, гості також мали змогу насолодитися фільмом сан-франциської групи кінодокументалістів про життя і творчий шлях художника, а також виступом музичного квартету.