№03 Березень 2012 року → У вільний час

Виставка: Пам’яті Віталія Розвадовського

У Києві відбулася персональна виставка фотографа, на якій були представлені його найкращі роботи за десять років

З 29 лютого по 8 березня ц.р. у філії Київського національного музею російського мистецтва «Дитяча картинна галерея» («Шоколадний будинок») проходила персональна виставка пам’яті фотографа Віталія Розвадовського. У кількох залах були представлені найкращі фото Віталія за десять років. Через об’єктив його фотокамери передані миттєвості політичного життя країни, обличчя його «героїв» та «антигероїв», учасників різноманітних акцій, а також інших відомих особистостей та звичайних людей у незвичних ракурсах.

Віталій співпрацював з низкою відомих видань, серед яких — журнали «Український юрист», «Профіль», «Чистая прибыль», Forbes, газети «2000», Weekly.UA, «Економические известия», фотоагентство PHL. Саме завдяки його фотознімкам, які прикрасили чимало обкладинок, видання набули особ­ливого, неповторного візуального стилю. Віталія вважали найкращим репортажним фотографом України: його відверті та сміливі знімки передають насамперед характер людини, підкреслюють притаманні лише їй особистісні риси.

Напередодні відкриття виставки вшанувати пам’ять фотографа від Бога, як багато хто називав Віталія, зібралися його рідні, друзі, колеги та всі, кому небайдужа його творчість.

Віталій був надзвичайно світлою та доброю людиною, з тонким почуттям гумору та смаку. Тож у його знімках — іноді іронічних, іноді сумних — можна побачити сутність того часу, в який він жив і творив. А пам’ять про Віталія, якому було лише тридцять років, житиме у його фотографіях.