Ювілей: Славна династія

Адвокатська фірма «Династія» відзначила 15-річчя на ринку юридичних послуг України

Зовсім недавно АФ «Династія» відсвяткувала 15-річчя успішної діяльності на ринку юридичних послуг України.

«Династія» була створена 2000 року, і впродовж семи років вийшла на провідні позиції на юридичному ринку Дніпропет­ровська і Кіровограда. А на сьогодні в київському та дніпропетровському офісах компанії на постійній основі працюють понад 30 осіб, з них 10 — адвокати (причому 90 % отримали адвокатські свідоцтва, вже будучи співробітниками компанії). Фірма надає послуги з десяти практик, при цьому в компанії склалася специфічна структура: всі юристи цент­рального офісу «Династії» розділені на чотири робочих групи, всередині яких об’єднуються фахівці з різних галузей права. Це дає змогу не тільки підтримувати широкий професійний кругозір, але й приймати в будь-якій із робочих груп клієнта з безліччю різнопрофільних доручень.

Згідно зі статистикою, що ведеться в компанії, юристи фірми щорічно проводять понад чотириста судових та інших справ за дорученнями клієнтів. Та позитивний для них результат досягається більш ніж у 90 % випадків. Уже далеко не одна розроблена юристами принципово нова правова позиція лягла в основу пос­танов Верховного Суду України і стала загальновизнаною судовою практикою.

На сьогодні юристи АФ «Династія» рекомендовані зарубіжними та вітчизняними дослідженнями і рейтингами як експерти в різних галузях права. А сама компанія вже багато років є лідером Дніп­ропетровського регіону та входить до ТОП-50 юридичних компаній України.

За 15 років роботи «Династія» завоювала репутацію надійної, бездоганної фірми не тільки в рідному Дніпропетровську, а й в Україні та за її межами.