Колонка редактора: Мислити глобально

Питання про те, чи потрібно юристу постійно вдосконалюватися та здобувати нові знання, навіть не стоїть. Динаміка юридичної практики та плани з розвитку бізнесу змушують не лише тримати руку на пульсі, а й діяти на випередження, підкорюючи нові освітні вершини.

Звичайно, як підкреслили чимало юристів, опитаних «УЮ» в рамках підготовки спецпроекту про додаткове навчання, головне — це базова освіта у пристойному виші та особисті якості. Але, як показує практика, додаткові знання і тим більше знання (а у разі чесного нав­чання і навички), здобуті в іноземних навчальних закладах, є плюсом у будь-якій ситуації. І не лише через наявність «корочки» від західного вишу, назва якого так чи інакше привертає до себе увагу в резюме чи при презентації юриста клієнтові. Усі розуміють, що досвід навчання за кордоном змінює спосіб мислення та допомагає розширити рамки, в яких перебувають ті, хто має за плечима лише українську освіту та досвід роботи тільки з вітчизняними клієнтами.

Загалом ознайомлення з будь-яким іноземним досвідом та вихід за межі — річ корисна, про що і йдеться у цьому номері «УЮ». До зустрічі на Форумі «Україна — ЄС»!

 

Алеся КОСМИНА,

головний редактор