Презентація: Платформа діалогу

ЮК Jurimex запустила онлайн-ресурс з питань оподаткування Taxlink

1 жовтня 2015 року відбулася презентація і запуск українського стартапу, онлайн-ресурсу Taxlink. Цей ресурс являє собою всеосяжну базу податкових знань і рішень як для пересічного платника податків, так і для фахівця у податковій галузі. Ініціаторами проекту виступила ЮК Jurimex.

 

Ідея і мета проекту

 

Taxlink спрямований на подолання стереотипного уявлення про аналіз податкового закону. Ідеєю проекту є надання можливості роз’яснити ту чи іншу ситуацію користувачеві, який ніколи не мав відношення до податків, із залученням висококваліфікованого фахівця до обговорення проблемного питання. Таким чином, ресурс спрямований на практичну складову. Саме завдяки цим ключовим аспектам новий стартап від одного з лідерів юридичного ринка послуг привертає до себе увагу.

 

Як це працює

 

По-перше, в ресурсі реалізований так званий і такий бажаний усіма платниками податків принцип простоти розуміння податків, оскільки Taxlink акумулював у собі величезну кількість аналітичних матеріалів та висновків зі справді важливих і, що найголовніше, практичних питань для кожного платника податків. Це працює таким чином: достатньо навести курсором на цікаву термінологію, як користувач моментально отримуєте перелік пов’язаних питань, на які вже надані відповіді з відповідним нормативним підтвердженням і з прикладами практичного вирішення в суді.

Варто також згадати про те, як у проекті реалізовано підхід до аналізу судової практики.

Величезний масив судових рішень пройшов якісну фільтрацію, позбавивши від необхідності переглядати безліч непотрібних і не пов’язаних між собою справ. Користувачеві надається можливість ознайомитися з коротким викладом суті справи, в якій також виписана правова позиція суду з того чи іншого питання.

По-друге, Taxlink — це платформа для прямого діалогу. Проект спрямований не тільки на надання допомоги платникові податків розібратися з його важливими питаннями, але й надає можливість викласти власні думки з проблемних питань якомога більшій кількості фахівців як з приватного, так і з державного сектора. Необхідність залучення великої кількості користувачів до обговорення аргументується досить вагомою проблемою у підході до розуміння податкового законодавства як з боку конт­ролюючих органів, так і з боку платників податків. Ресурс надає можливість кожному користувачеві викласти власну думку з конкретного питання, щодо норми як уже давно діючої, так і щойно прийнятої або навіть тієї, що тільки прописана у проекті. При цьому в доступі все це повною мірою систематизовано та інтуїтивно просто.

По-третє, за функціональними особливостями та кількістю корисних інструментів ресурс самодостатній настільки, що користувачеві при вивченні цікавих для нього питань не потрібно звертатися до якихось додаткових джерел інформації. Так, наприклад, користувач може поставити запитання за допомогою системи FAQ.

 

Перспективи проекту

 

Taxlink має дуже амбітні плани у своїй галузі, і такий підхід виправданий. Фактично ресурс буде одним із перших приймати зміни податкової системи, він надасть можливість усім без винятку всебічно проаналізувати нововведення законодавця. Результатом такої роботи буде винагорода у вигляді загального порозуміння, внаслідок чого в стислі терміни буде вироблено єдину позицію для вирішення того чи іншого питання як простими платниками податків, так і представникам контролюючих органів, експертами, фахівцями, а також аналізуватимуться різні підходи правозастосування суддями. Таким чином, можна говорити про те, що доступ до цього проекту для кожного, хто так чи інакше має відношення до податків, буде вкрай необхідний.

Ініціатори проекту також наголошують на тому, що доступ до ресурсу буде безкоштовним на період дії акції.