Преамбула: Використати зміни

Ольга ПРОСЯНЮК,
адвокат, керуючий партнер АО AVER LEX

Ще зовсім трішки залишилося до Нового року... Знаєте, що мені найбільше подобається в цій перед­новорічній метушні? Календар зустрічей з партнерами та клієнтами наповнюється нагадуваннями про подарунки, до офісу везеш не тільки матеріали справи, а й новорічні іграшки, а найголовніше — перетворюєшся на Снігуроньку і створюєш щось особливе для сім’ї і колег!

До речі, про особливе... 2015 рік характеризувався для юридичного бізнесу великим обсягом роботи саме для тих, хто звик шукати можливості, проявляти гнучкість та вміло використовувати зміни на свою користь.

Сьогодні більшості з нас відомі жорсткі методи роботи силових структур. В умовах дефіциту державного бюджету значно збільшився тиск на бізнес. Тому не дивно, що малопопулярна раніше кримінально-правова практика зараз у тренді.

Хоча за таких обставин є досить помітні плюси — наша юридична спільнота стала загартованішою: ми успішно представляємо та захищаємо інтереси клієнтів, незважаючи на постійні законодавчі зміни в рамках судової реформи, реформування адвокатури й тиску зі сторони державних органів, ми забезпечуємо юридичний супровід угод, виправдовуючи очікування наших іноземних партнерів, ми знаходимо способи налагодити корисні бізнес-зв’язки з міжнародними компаніями та, не втрачаючи надії, досягаємо справедливості.

Бажаю колегам професійної мужності в захисті своїх прав та прав клієнтів, незламності у нашій безкінечній боротьбі за справедливість та безстрашності в своїх вчинках!

З Новим роком! Активно ставте нові цілі і обов’язково їх досягайте у 2016 році!

-->