Дискусія: Державна безвідповідальність

Євген ПІДЛІСНИЙ

Основою законодавчого регулювання питань притягнення чиновників до відповідальності за дії, що завдали шкода суб’єкту підприємницької діяльності, є Конституція України, стаття 56 якої передбачає, що кожен має право на відшкодування за рахунок держави чи органів місцевого самоврядування матеріальної та моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень.

Далі→

Банківське право: Керівний вклад

Ігор ЛИННИК,
партнер Gryphon Investment Consulting Group, податкове структурування, управління ризиками, врегулювання спорів, адвокат

Для того щоб банківська система України функціонувала максимально ефективно, на ринку мають бути винятково фінансово стійкі та платоспроможні банки з бездоганною діловою репутацією та непохитною довірою клієнтів.

Далі→

Тема: ЮРИСТ І ЙОГО КОМАНДА

Євгенія РУЖЕНЦЕВА

Створити ефективну та злагоджену команду із міцним корпоративним духом — мета будь-якої юридичної фірми. Але як зробити так, щоб заходи із тімбілдінгу, які покликані виконати це нелегке завдання, дійсно допомагали створити dream team, а не перетворювалися на звичайні корпоративи?

Далі→

Бізнес: Курс на захід

Алеся КОСМИНА

Криза змушує бізнес шукати нестандартні підходи до способів залучення клієнтів. І чи не найпопулярнішим сьогодні способом привернути до себе увагу стало проведення різноманітних івентів — починаючи від камерних бізнес-сніданків для обмеженого кола осіб і закінчуючи масштабними конференціями, у тому числі й за кордоном.

Далі→

Проблема: Корпоративний арешт

Євген ПІДЛІСНИЙ

У корпоративних спорах обмеження прав власника відчужувати частину статутного капіталу чи акцій є одним із найбільш ефективних способів забезпечення позову та виконання у подальшому судового рішення. Вважається за доцільне використовувати його у тих випадках, коли корпоративні права є безпосередньо предметом спору та має місце обґрунтований ризик їх незаконного відчуження відповідачем. Проте давно точаться спори довкола доцільності і взагалі правомірності арешту корпоративних прав.

Далі→