Банківське право: Служба у лоті

Людмила СОЛОП,
радник Gryphon Investment Consulting Group, Government Relations

За останні два роки Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (Фонд) було розпочато процедуру ліквідації стосовно понад 35 банків України. При цьому загальна сума здійснених Фондом відшкодувань вкладникам неплатоспроможних банків уже сягнула 22 мільярдів гривень. З метою швидкого отримання максимальної виручки для поповнен­ня та акумулювання необхідних коштів Фондом здійснюються заходи з реалізації майна неплатоспроможних банків на стадії їхньої ліквідації.

Далі→

Тема: Діалогове вікно

Сергій ТЮРІН,
партнер АО «С.Т. Партнерс»

Олена СІБІРЦЕВА,
партнер АО «С.Т. Партнерс»

В умовах сьогодення GR-менеджмент набуває все більшої популярності у різноманітних напрямах бізнесу. Не залишився осторонь і юридичний бізнес, хоча й з деякими особливостями.

Далі→

Судова практика: Борговий дисбаланс

Діюче законодавство та відсутність сталої судової практики не дозволяють кредиторам та боржникам використовувати ефективні правові інструменти для захисту своїх прав та інтересів

Далі→

Моя компанія: Судова стратегія бізнесу ЮФ Pragnum

Нинішні часи ознаменовані для юридичних фірм пошуком нових можливостей та форматів, адже клієнти вимагають не тільки якісного сервісу, але й особливого підходу. Дух реформаторства не оминув і юридичну фірму Pragnum, яка нещодавно змінила формат, ставши бутиковою, а також переглянула методи роботи та просування. Про тенденції на ринку, секрети привабливості юрфірм для клієнтів та причини змін у своїй компанії «УЮ» розповів керуючий партнер компанії
Віталій БОБРИНЬОВ

Далі→

Post Scriptum: Тенденції практики private clients

Олексій ДЕМ’ЯНЕНКO,
партнер ЮФ «Астерс

Економічна ситуація в Україні, девальвація національної валюти, а також труднощі, пов’язані з плануванням бізнесу та виконанням показників рентабельності, сприяють тому, що значна частина осіб, які акумулювали приватний капітал, включаючи власників промислових компаній та виробничих підприємств, розмістили або розглядають можливість розміщення коштів за межами України. Вкладення можуть бути реалізовані, зокрема, шляхом участі в капіталі іноземних компаній, придбання нерухомості та цінних паперів.

Далі→