Технології: Небезпечні послуги

Алеся КОСМИНА

Відсутність з боку більшості українських юрфірм уваги до проблеми кібер­злочинності не означає, що такої проблеми немає. Нехтування правилами кібербезпеки і правильною організацією захисту даних обов’язково спричинить величезні проблеми, якщо не сьогодні, то як мінімум у найближчій перспективі.

Далі→

Тема: Освітній канал

Євгенія РУЖЕНЦЕВА

Постійне підвищення кваліфікації юриста сьогодні, як ніколи, є актуальним. Сама лише базова юридична освіта, навіть від найліпшого вишу, вже не допомагає успішно конкурувати на ринку праці та не вражає потенційного клієнта. Про те, як українські юристи здобувають додаткові знання і навички в Україні та за кордоном — у спецпроекті «УЮ»

Далі→

Особистість: АРТЕМ СТОЯНОВ: крок на випередження

Юридична професія зобов’язує швидко реагувати на процеси, що відбуваються не лише у законодавчому полі, а й у суспільстві. Не менш важливим є розуміння того, що нас очікуватиме завтра. Але найскладніше — не звернути з обраного шляху. Визначивши судову практику для себе пріоритетною, юридична група LCF успішно розвиває її протягом дев’яти років. Чому ця практика стає дедалі популярнішою, чи варто очікувати від судової реформи реальних змін і чого їй сьогодні бракує, а також про власне бачення перспектив юридичного бізнесу розповів старший партнер юридичної групи LCF, адвокат Артем СТОЯНОВ

Далі→

Судова практика: Польові збори

Спори, пов’язані із землею, уособлюють неготовність вітчизняного судочинства відповідати сучасним реаліям земельних правовідносин в Україні

Далі→

ЄС: Інтелектуальна асоціація

Сергій ОЛЕКСІН,
адвокат Pavlenko Legal Group

Підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є історичним фактом, свідками якого ми стали. Як відомо, Угода є результатом копіткої, наполегливої і тривалої роботи. Проте попереду ще важче завдання — реалізувати її положення на практиці.

Далі→