Професія: Блог його знає

Алеся КОСМИНА

Хоча для практикуючих юристів блоги, колонки та просто дотепні дописи на сторінках у Facebook є непоганим інструментом просування, за твердженням самих блогерів, це не є головною метою подібних публікацій

Далі→

Тема: Веб-манія

Євгенія РУЖЕНЦЕВА

Відсутність у юридичної фірми сучасного, зручного та інформативного веб-сайту викликає подив у клієнтів та радість у конкурентів. Тож у фокусі «УЮ» — останні тенденції веб-дизайну, оптимальне наповнення сайту, методи просування та інші способи зробити сторінку компанії ефективною

Далі→

Проблема: Нестандарт якості

Іван ЛІЩИНА,
партнер Trusted Advisors

Порівняно з іншими секторами економіки, українське сільське господарство найменше постраждало від кризи, викликаної війною на Сході країни, та є сьогодні одним із небагатьох сфер бізнесу, які приваблюють іноземних інвесторів та контрагентів.

Далі→

Моя компанія: Формула ефективності від Віктора Барсука

Тенденцією українського юридичного ринку останніх двох років є поява серед визнаних рейтингами лідерів ринку юридичних фірм, до цього часу невідомих юридичному загалу. Це ті компанії, які, маючи солідний досвід роботи та потужні практики, з тих чи інших причин не прагнули публічності. Однією з таких фірм є ЮК FCLEX, яка цього року вперше брала участь у дослідженнях і одразу впевнено увійшла до списків найкращих фірм у сфері судової практики.

Далі→

Антимонопольне право: Судова конкуренція

Мирослава САВЧУК,
старший юрист ЮФ Aequo

Чи завершиться багаторічна практика неоднакового застосування адміністративними та господарськими судами норм про підвідомчість справ про оскарження рішень органів АМК України?

Далі→