Інтерв’ю: Зфармувати практику

Спори щодо прав інтелектуальної власності на фармацевтичні об’єкти займають особливе місце у судовій практиці через специфіку продукції та жорстку конкуренцію на фармацевтичному ринку. Крім того, такі спори завжди стають об’єктом прискіпливої уваги як конкурентів, так і споживачів.

Далі→

Банківське право: Складнощі перегляду

Олена ЛИННИК,
керуючий партнер Gryphon Investment Consulting Group

Намагання регулятора удосконалити процедуру допуску до участі у фінансових установах винятково платоспроможних інвесторів може ускладнити вхід на ринок нових гравців

Далі→

Тема: Всі на вихід

Євгенія РУЖЕНЦЕВА

Коли на вітчизняному юридичному ринку стає затісно та й клієнти починають шукати бізнес-щастя за кордоном, логічним для юридичних фірм є освоєння нових територій. Про причини експансії, нюанси роботи на певних ринках, труднощі при відкритті офісів та специфіку співпраці з локальними партнерами — у спецпроекті «УЮ»

Далі→

Моя компанія: «AMERICAN DREAM» —
в Україну!

Бізнес завжди відзначається ініціативністю, здатністю ризикувати та йти всупереч обставинам. А враховуючи, що для нашої держави питання створення сприятливого інвестиційного клімату, популяризації України в очах інвесторів та, власне, захисту їхніх інтересів залишаються й досі невирішеними, за цю справу беруться юристи.

Далі→

Проблема: Взяти бар’єри

Сергій АНДРОЩУК,
старший юрист МЮГ AstapovLawyers

Чи є шанс у електронної комерції та електронних грошей прижитися в Україні: теорія та реальність

Далі→