Інтерв’ю: Аграрна перспектива

Коли мова заходить про інвестиції, у першу чергу завжди згадується така галузь, як сільське господарство, яке об’єктивно має сьогодні найбільші шанси на успіх. Про інвестиційні успіхи аграрного ринку у 2015 році, законодавство, яке йому заважає та допомагає функціонувати, актуальну судову практику та інші аграрні реалії і тенденції «УЮ» говорив із керуючим партнером ALEXANDROV&PARTNERS Дмитром АЛЕКСАНДРОВИМ

Далі→

Тема: Бізнес-плани

Євгенія РУЖЕНЦЕВА

Рік, що минає, навчив юридичний бізнес ще більше економити, виходити на нові ринки, розробляти нестандартні механізми залучення та утримання клієнтів. Отже, чим запам’ятався юрфірмам 2015 рік та на що вони сподіваються і розраховують у 2016-му?

Далі→

Проблема: Казка для інвестора

Надія ЦУКАНОВА,
юрист АО PwC Legal

Важко переоцінити роль іноземних інвестицій у розвитку економіки нашої країни і міжнародної співпраці. Враховуючи непрості соціально-економічні реалії, саме зараз державі важливо приділяти підвищену увагу питанням захисту існуючих і залученню нових інвестицій. Є низка найбільш проблемних питань, з якими, відповідно до нашого досвіду, останнім часом доводилося зіштовхуватися іноземним інвесторам в Україні.

Далі→

Особистість: Фіскальний баланс

Торік вітчизняна система оподаткування пройшла випробування новими законодавчими змінами. Проте не всі нововведення були сприйняті бізнесом позитивно, адже пристосування до нових умов потребує часу, а головне — розуміння того, якими надалі будуть правила та як їх використовувати. Саме тому податкова практика сьогодні залишається однією з найбільш затребуваних. Тож які законодавчі ініціативи мали наймасштабніший вплив на бізнес-середовище, як змінилися підходи судів при вирішенні податкових спорів та на що загалом треба очікувати від року 2016-го, розповів радник ЮК «МОРІС ГРУП» Володимир РАК

Далі→

Дослідження: Зелений коридор

Сергій АНДРОЩУК,
старший юрист МЮГ AstapovLawyers

Відновлювальна енергетика — одне з актуальних питань для будь-якої країни, адже всі намагаються убезпечити себе і своїх громадян від імпорту і, відповідно, від залежності від джерел енергії, які пот­рібно купувати і за рахунок чого зменшувати свою дохідну частину бюджету на вартість таких джерел. Зменшення залежності можливе завдяки створенню інфраструктури, яка забезпечила б країну необхідною кількістю енергії з відновлювальних/альтернативних джерел (ВДЕ), із «зелених» джерел.

Далі→