Інтерв’ю: Кримінальна хроніка

Останнім часом усе більше українських юрфірм започатковують або посилюють практику, яка раніше була не надто популярною для юрбізу через свою специфіку. Йдеться, звичайно ж, про практику кримінального права. Щодо причин такого «потягу до криміналу», потреб клієнтів, а також про процесуальні та законодавчі особливості «УЮ» говорив із партнером АФ «Династія», адвокатом Ганною ПІДДУБНОЮ

Далі→

Є питання: Кримський рахунок

Вікторія МИХАЙЛОВА,
юрист ЮК L.I.Group

Протягом березня 2014 року на території України відбулася військова агресія, спрямована на насильницьке протиправне відторгнення Кримської автономії та Севастополя від України і їх приєднання до Росії на правах суб’єктів Російської Федерації.

Далі→

Тема: На автоматі

Алеся КОСМИНА

Євгенія РУЖЕНЦЕВА

Коли рутинна маркетингова робота не залишає часу на креатив та нові проекти, на допомогу можуть прийти інструменти з автоматизації маркетингу. Про їхню доцільність — у спецпроекті «УЮ»

Далі→

Проблема: Податковий мінімум

Сергій ПРОТАСОВ,
старший юрист, адвокат Trusted Advisors

Мінімізація ризиків притягнення до кримінальної відповідальності на підставі висновків акта податкової перевірки підприємства

Далі→

Моя компанія: Керуючий змінами

Коли восени 2012 року Валентин Загарія очолив Вищу кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури, адвокатське об’єднання «Спенсер і Кауфманн», де він був засновником та керуючим партнером, зменшило свою маркетингову активність та зосередилося на практиках, якими керувала решта партнерів. Повернувшись у компанію та юрбізнес улітку минулого року, Валентин Загарія дійшов висновку, що юридичний ринок знаходиться на порозі кардинальних змін, а тому сьогодні недостатньо лише якісно виконувати свою роботу.

Далі→