Професія: Фейсбук-контроль

Алеся КОСМИНА

Необачно викладена у Facebook фотографія чи відверта думка з того чи іншого приводу здатні зашкодити не менш ніж підступна поведінка конкурентів та професійні помилки. Неграмотне з технічної або маркетингової точки зору користування таким інструментом, як соцмережі або блоги, теж можуть спричинити неприємні наслідки та дещо попсувати імідж. А без сторінки у соцмережі або хоча б корпоративного блогу обійтися стає дедалі важче, оскільки ніщо так не наближує юрфірму до клієнта, як Facebook.

Далі→

Тема: Бот-провідник

Дмитро ГАДОМСЬКИЙ,
партнер AXON Partners

«Якщо вас немає в Жовтих сторінках, то чи існуєте ви взагалі?». Я пам’ятаю цей слоган з 90-х. Потім у нульових він звучав так: «Якщо вас немає в Інтернеті, то чи існуєте ви взагалі».

Український ринок юридичних послуг у грошовому виразі складає десь 900 млн дол. США. Третина — це преміям-сегмент (ТОП-50 юридичних компаній). Але це оптимістичні цифри, оскільки рахувались вони до кризи. Наскільки потрібно ці цифри поділити, аби отримати реальну картинку на сьогодні, вирішуйте самі.

Далі→

Дискусія: Уберизація юридичних послуг

Які переваги та недоліки для споживачів має надання юрпослуг програмами/онлайн-сервісами? Чи може така тенденція прижитися в Україні? Хто має займатися розробкою програмного забезпечення? Яких закордонних онлайн-сервісів не вистачає Україні? Які українські сервіси наразі є популярними?

Далі→

Дослідження: Межі неможливого

Артем АФЯН,
адвокат, керуючий партнер АО Juscutum

Про авторське право сказано та написано дуже багато. Дисертації, статті, колонки. Дехто примудряється на ньому заробляти, деякі сидять за його порушення. Але після багаторічної практики в авторському праві можу сказати, що юристи досі не можуть толком обґрунтувати, на якій підставі одна людина може залишити за собою право на об’єкт, яким вона не може володіти. У чому правовий базис для обмеження циркуляції ідей.

Далі→

Моя компанія: Глобальні рішення

Ставши частиною глобальної мережі TCM Group International, її київський офіс — TCM Group Ukraine — робив ставку на виконання проектів, що надходитимуть від партнерів з інших представництв. Але вийшло так, що левову частку запитів офіс отримує від українських клієнтів, яким потрібно вирішити спірні питання з їхніми закордонними партнерами. Про те, чи виправдала себе стратегія приєднання до мережі, а також про методи боротьби із кризою та конкурентами, найбільші проекти, плани на майбутнє та інші реалії юридичного бізнес-життя «УЮ» розповів партнер TCM Group Ukraine Дмитро ГОЛОПАПА

Далі→