Є питання: Ідейний вибір

Марта МРУЦЬ,
провідний фахівець з питань захисту інтелектуальної власності ЮК Tsykhonya Lawyers

Щоб відповісти на запитання, чи може бізнес-ідея бути об’єктом інтелектуальної власності, спершу необхідно визначитись, що розуміють під поняттям «ідея», які ознаки необхідно їй надати, щоб створити можливості для її правового захисту.

Далі→

Дослідження: Повернення блудних грошей

Сергій КОВАЛЕНКО,
адвокат, м. Київ

Підвищена в Україні увага до питання повернення активів, отриманих у незаконний спосіб і виведених за її межі, пояснюється кількома основними факторами. Перший, внутрішньодержавний, фактор — це зростання рівня корупції в державному і недержавному секторах та безрезультатність боротьби з корупцією з боку компетентних державних органів.

Далі→

Моя компанія: Коли боржник правий

Алеся КОСМИНА

Шість років, проведених у комерційному банку на посаді керівника юридичного відділу та члена кредитного комітету, змусили Дмитра Головка переглянути життєві пріоритети та відкрити власну юридичну компанію, основною спеціалізацією якої став захист боржників.

Про причини такого вибору, а також тенденції ринку антиколекторських послуг, дієві способи відстоювання прав та майна боржників, власні амбіції і перспективи компанії «Дмитро Головко та Партнери» він розповів «УЮ»

Далі→

Технології: Хмарно з поясненнями

Тетяна ХАРЕБАВА,
радник, адвокат, керівник практики інтелектуальної власності, IT та антимонопольного права АО «Спенсер і Кауфманн»

З кожною секундою наш світ стрімко змінюється, і ні для кого вже не новина, що в наш час світовими тенденціями керують передові інформаційні технології, які, власне, і є рушійними силами глобального розвитку та прогресу.

Власне, одними з таких передових технологій є так звані хмарні технології, які, будучи трендом та важливим напрямом діяльності багатьох ІТ-компаній, стали невід’ємною частиною життя більшості користувачів у всьому світі.

Далі→