Банкрутство: Різниця з нагоди

Інна РУДНИК,
старший юрист ЮФ «Лавринович і Партнери»

За даними рейтингу Всесвітнього Банку Doing Business, у 2016 році Україна посіла 141 місце в категорії «вирішення неплатоспроможності», так само як і у попередньому році. Результати невтішні, адже урядом планувалось підвищити показники в цій категорії на декілька десятків пунктів.

Далі→

Тема: Поїхали з нами

Алеся КОСМИНА

Євгенія РУЖЕНЦЕВА

Риба шукає, де глибше, а бізнес — де зручніше. І останнім часом чи не найпростішим способом для збереження набутого та подальшого розвитку бізнесу стала релокація. Про тенденції, труднощі, популярні юрисдикції та, звичайно ж, про те, що юрфірми пропонують сьогодні клієнтам, — у фокусі «УЮ»

Далі→

Особистість: Набір для страхування

Розвиток медичної галузі в Україні — болюче питання як для держави, так і для її громадян. Але впроваджувати дієві реформи на рівні мережі лікарень цілком реально. У цьому вже багато хто переконався, відвідавши «Центр охорони здоров’я» ПАТ «Укрзалізниця».

Саме розуміння потреб з точки зору юриста з досвідом державного управлінця дало змогу Наталі ЛІСНЕВСЬКІЙ, яка очолила заклад два роки тому, переосмислити підходи до реформування медичних установ. Про практичний досвід впровадження страхування у медичній галузі та інших пілотних проектах у лікарнях «УЮ» говорив з керівником філії

Далі→

Професія: Персональний залік

Алеся КОСМИНА

За словами представників юридичного бізнесу, сьогодні парадом знову командує роботодавець, що, втім, жодним чином не розв’язує споконвічної проблеми «повний ринок фахівців, а наймати немає кого»

Далі→

Дослідження: Правила гарного дрону

Денис БЕРЕГОВИЙ,
співзасновник, партнер Axon Partners

Дрони. Ними вже навряд чи здивуєш. Більше того, завдяки їм відбувалося багато знакових речей. Так, хтось згадає, що дронами користувалися «надзвичайники» для відстежування пожеж на торфовищах у Чернігівській області. Ще хтось згадає, що ці пристрої літали на рок-концертах, чи їх використовували оператори на весіллі у родича. Навіть у вимірі держави дрони відзначилися — саме завдяки безпілотнику ми побачили красу і блиск Межигір’я вперше. І, звісно ж, сьогодні є низка проектів з розробки дронів для наших Збройних Сил.

Далі→