№10 Жовтень 2016 року

№10 Жовтень 2016 року

Банківське право: Валютний ривок

Дмитро МЕЛАШ,
керівник проектів Gryphon Legal

Віктор ХІЛІНІЧЕНКО,
керівник проектів Gryphon Legal

2016 рік сміливо можна назвати переломним на ринку обміну валют.

По-перше, відбулося його «перезавантаження» після того, як, починаючи з кінця 2015 року, Національний банк України (НБУ) прий­няв рішення відновити видачу небанківським фінансовим установам генеральних ліцензій на здійснення обміну валют. У результаті станом на сьогодні їх налічується вже близько тридцяти (раніше було лише чотири).

Далі→

Тема: Тиждень правової моди

Ольга УСЕНКО

Євгенія РУЖЕНЦЕВА

Щорічна конференція Міжнародної асоціації правників (International Bar Association, IBA) — це форум, що подорожує країнами і проводиться у різних містах у всьому світі. Кожне місто наділяє наймасштабніший юридичний форум своїм унікальним духом, традиціями та культурними цінностями. Цьогоріч форум проводився в столиці США, Вашингтоні, куди 18—23 вересня, напередодні президентських виборів і гарячих політичних дебатів, завітали понад шість тисяч делегатів з більш ніж ста країн світу.

Далі→

Особистість: Ламаючи стереотипи

Максим СИСОЄНКО

Відома китайська мудрість про те, що складні часи — це насамперед можливості, для засновників ЮК A.S.A Group втілилась у 2014 році, коли компанія вийшла на вітчизняний ринок юридичних послуг. Цей крок дав змогу партнерам гучно заявити про себе, адже їхні найсміливіші ідеї знайшли своє втілення саме в A.S.A Group.

Далі→

International: Безпечне поєднання

Алеся КОСМИНА

Хакерські атаки, що стають дедалі частішими, та скандали через крадіжку інформації, які стають усе гучнішими, змушують регуляторів замислитися про обов’язкове запровадження кіберзахисту, а компанії — про додаткові гарантії від своїх зовнішніх радників та консультантів, які часто є слабкою ланкою при побудові кіберзахисту.

Далі→

ЄСПЛ: Незалежним чином

Андрій КУБКО,
партнер ЮФ «Салком», міжнародна асоціація «Сквайр Паттон Богз — Салком», к.ю.н.

У вересні 2016 року Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) виніс рішення за заявами громадян України — родичів жертв авіаційної катастрофи, відомої як «Скнилівська трагедія» — аварія військового повіт­ряного судна у Львівській області під час авіашоу влітку 2002 року.

Далі→