Є питання: Мас-медіація

Інна РУДНИК,
старший юрист ЮК «Алєксєєв, Боярчуков та Партнери

Запровадження медіації у вітчизняній системі права ґрунтується на практиці застосування інституту примирення в багатьох країнах світу

Далі→

Тема: Гості в майбутньому

Максим СИСОЄНКО

Євгенія РУЖЕНЦЕВА

Зазвичай напередодні новоріччя ми в «УЮ» підбиваємо підсумки року, що минає, намагаємося зазирнути в рік прийдешній. Цього ж разу ми вирішили відійти від такої традиції і спробувати передбачити майбутні тренди років через п’ять-десять.

Далі→

Тема: Закласти зміну

Олексій СТОЛЯРЕНКО,
старший юрист МЮФ Baker & McKenzie

Світ навколо нас змінюється — на вулиці міст виходять самокеруючі автомобілі, і все, що нас оточує, стає розумним: від одягу, прикрас, окулярів та годинників до автомобілів, будинків і цілих міст.

Далі→

Тема: Інноваційна шкала

Юлія ЧЕРВОНООКА,
директор з розвитку бізнесу ЮФ Aequo

Щорічно напередодні Нового року авторитетне видання The Economist готує спеціальний випуск з надихаючими футуристичними прогнозами. Редакція ретельно відбирає найкращих експертів у різних галузях, лідерів думок — політологів, економістів, соціологів, культурологів, вчених тощо.

Далі→

Бізнес: Офісна програма

Алеся КОСМИНА

Відкриття нових представництв юридичних фірм обумовлене, у першу чергу, потребами існуючих клієнтів. Адже цілком логічно, що наявність офісів у тих місцях, де клієнтам доводиться регулярно вирішувати спірні та просто поточні питання, дає змогу працювати оперативніше.

Далі→

Особистість: IPStyle: інтелектуальний зліт

2016 рік став щедрим для ІР-ринку на «інтелектуальні події», однак ­2017-й обіцяє бути не менш насиченим та цікавим. Про реформу сфери та новий ІР-суд, про вплив міжнародної судової практики на український ринок та важливість технічних спеціалістів у команді патентної компанії — цими та іншими тенденціями ділились з «УЮ» патентний повірений України, адвокат, директор патентно-юридичної компанії IPStyle, член комітету INTA по боротьбі з контрафактом Марія Ортинська та керівник департаменту винаходів і корисних моделей компанії IPStyle Ірина Ортинська

Далі→