Трудове право: Працевлаштування з акцентом

Юлія НІКОЛАЙЧУК,
юрист МЮФ Integrites

Державна служба зайнятості повідомила, що у 2015 році в Україні легально працювали понад 9 тисяч іноземних громадян.

Далі→

Проза життя: Правила життя Армена Хачатуряна

Армен Хачатурян — старший партнер ЮФ Asters, серед напрямів його юридичної діяльності — банківське, фінансове, корпоративне та енергетичне право, злиття та поглинання компаній, проектне фінансування. Також він має академічно-викладацький та науково-дослідницький досвід у праві. Його юридична кар’єра налічує понад 30 років.

Пан Хачатурян — юрист з великої літери, і сьогодні він ділиться з читачами «УЮ» своїми правилами життя

Далі→

Тема: Привітні налаштування

Максим СИСОЄНКО

Євгенія РУЖЕНЦЕВА

Бути завжди на зв’язку — одна із необхідних складових юридичної професії. Причому сьогодні вашого перебування в зоні доступу потребує не лише клієнт, а й колеги. Заради безпечного та безвідривного процесу юридичні компанії нині шукають все нових і нових зручних платформ.

Про те, яким чином має бути налагоджене технічне забезпечення внутрішніх комунікацій в юридичних компаніях — наша сьогоднішня дискусія

Далі→

Тема: Найближчим чатом

Наталія МІНАКЕРМАН,
юрист ПЮК IPStyle

Сучасний темп життя та розвиток технологій змушують юристів велику частину свого спілкування переводити до месенджерів (Viber, Telegram, Skype тощо). Проте швидкість та легкість передачі даних так само легко дозволяє заволодіти ними конкурентам або зловмисникам.

Далі→

Особистість: Упіймати хвилю

Економічна ситуація в країні змушує представників юридичного ринку шукати нових можливостей. Зважаючи на те, що найпомітнішим трендом минулого року став вихід українського бізнесу на іноземні ринки, юридичні фірми отримали нові орієнтири у своїй діяльності.

Саме цей фактор виявився ключовим при створенні міжнародної юридичної групи LEMAN.

Далі→

Корпоративне право: Ради розподілу

Катерина КРУГЛЮК,
старший юрист ЮФ «Салком»

Порядок створення та діяльності товариств з обмеженою відповідальністю регулюється Законом України «Про господарські товариства», Цивільним кодексом (ЦК) України та Господарським кодексом (ГК) України.

Далі→