Банківська система: Капітальний ремонт

Олена ЛИННИК,
керуючий партнер Gryphon LEGAL

Аналіз ключових способів докапіталізації проблемних банків, а також причин, які ускладнюють цей процес

Далі→

Проза життя:
Правила життя Наталії Кузнєцової

Наталія Кузнєцова — доктор юридичних наук, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, академік Національної академії правових наук України. Наталія Семенівна — відомий науковець завдяки дослідженням у цивільному, підприємницькому та міжнародному праві, автор більш ніж 110 наукових праць та п’яти підручників, але найважливішим фактом своєї професійної біографії вона називає підготовку проекту Цивільного кодексу України.

Далі→

Тема: Пошукова місія

Євгенія РУЖЕНЦЕВА

Максим СИСОЄНКО

Початок роботи Національного агентства з пошуку активів дав надію на повернення в Україну виведених за кордон мільярдів. Де шукати і як потім повернути втрачені активи, читайте у темі номеру журналу «УЮ»

Далі→

Тема: Наказовий спосіб

Микола ЛІХАЧОВ,
радник, керівник практики M&A, банківського та фінансового права
АО Spenser & Kauffmann

Чотири накази для забезпечення майбутнього виконання судових рішень у ході міжнародного розшуку активів

Далі→

Тема: База зданих

Дмитро ШЕМЕЛІН,
радник ЮФ Asters

Вдаючись до автоматизованої обробки інформації з відкритих джерел, фінансова розвідка покладається на використання судом її результатів як доказ вчинення злочину

Далі→

Особистість: Cудова тактика

Юридична фірма Trusted Advisors, що спеціалізується у сфері litigation, була започаткована лише два роки тому, але вже в перший рік існування стала одним із провідних гравців на ринку юридичних послуг України. Топовою юрфірма стала завдяки досвідченій команді професіоналів, які супроводжують складні корпоративні, банківські та господарські судові спори в Україні та за кордоном.

Далі→