Оподаткування: Операційне втрачання

Олена СУЛИМА ,
юрист ЮФ GOLAW

Доведення реальності операції у разі блокування податкової накладної: транспортні та маркетингові послуги

Далі→

Тема: З року — в лік

СЕРГІЙ ВОВК

Максім СИСОЄНКО

Про те, що рік, який минає, виявився непростим для України і приніс багато нового, нашому читачеві неодмінно розкаже Президент країни під час святкового телеефіру, а тим часом редакція «УЮ» традиційно підбиває підсумки року, звертаючись до провідних юристів, щоб отримати їхню фахову оцінку здобутків у галузі юриспруденції за останній період. Тож до вашої уваги пропонується виключно професійний погляд на підсумки року.

Далі→

Інтерв’ю: «Судова реформа розвиває проарбітражний клімат у країні»

Цьогоріч Міжнародному комерційному арбітражному суду при Торгово-промисловій палаті України виповнюється чверть сторіччя. У бізнес-середовищі ця інституція вже давно користується авторитетом, але зупинятися на досягнутому тут не збираються. Про стандарти якості надаваних послуг та як вони вплинуть на подальше позиціонування МКАС при ТПП України, розповів його голова Микола СЕЛІВОН

Далі→

Особистість: Евристичний метод

Юридична фірма Evris з’явилася на ринку юридичних послуг лише цього року, але дуже стрімко увірвалася до когорти провідних в Україні. І хоча раніше вона мала іншу назву і була бутиковою, сьогодні це багатопрофільна юридична компанія з великими амбіціями та новим змістом.

Далі→

International: Виходячи з домагання

Алеся КОСМИНА

Голлівудські скандали, пов’язані із звинуваченнями у сексуальних домаганнях, змушують американські компанії замислитися над тим, що робити зі скаргами на сексуальні домагання та як запобігти їх появі

Далі→

Проза життя: Правила життя Марка Фейгіна

Одразу розставимо всі крапки над «і». Чому на шпальтах журналу про українських юристів своїми правилами життя ділиться російський адвокат? Є росіяни, котрі для України зробили і продовжують робити більше, аніж деякі наші співвітчизники. Марк Фейгін — відомий юрист, політик-опозиціонер — один із небагатьох росіян, котрі стали на захист українських політв’язнів, коли від них, здавалося б, відвернувся цілий світ.

Далі→