№1-2 Січень-Лютий 2018 року

№1-2 Січень-Лютий 2018 року

Корпоративні спори: Дати концепт

Юлiя ТАТІК,
керуючий партнер АО «Всеукраїнська асоціація адвокатів»

Для належного захисту прав бенефіціарних власників назріла необхідність законодавчого узгодження концепцій фактичного контролю та корпоративних прав

Далі→

Тема: Надбати перевагу

Максим СИСОЄНКО

Сергiй ВОВК

Не є таємницею, що юридичний ринок стає конкурентнішим та перестає нагадувати так званий блакитний океан і все більше стає схожим на славнозвісні «Ігри престолів» — сьогодні доводиться напружено боротися за клієнта та окремі проекти, намагатися випередити інших, пропонувати нестандартні та більш привабливі рішення. Відповідно, перед юридичними компаніями постає низка питань, які спонукають до формування нових стратегій розвитку.

Далі→

Особистість: Артем Саприкін: У пошуках капіталу

Торік на ХІ церемонії Legal Awards юридичну фірму ESQUIRES було визнано «відкриттям року». Вона зарекомендувала себе як команда експертів, що спеціалізуються на розв’язанні складних правових завдань, а однією із ключових практик фірми є практика банківського, фінансового права та ринків капіталу.

Далі→

Інтерв’ю: Активний виток

Заступник міністра юстиції України Олена Сукманова розповідає про свій шлях у професії та реформу системи державної реєстрації, яка не закінчується: просто із активної фази перебудови переходить у більш спокійний процес удосконалення

Далі→

Проза життя: Правила життя
Ярослава Романюка

Вмовити Ярослава Романюка поділитися своїми правилами життя вдалося не з першого разу. Нам пощастило, коли пристрасті навколо конкурсу до нового Верховного Суду вгамувалися. Але сьогодні ми про конкурс не говоритимемо.
До того, як стати суддею найвищого в країні суду (у 2005 році), він десять років працював у першій та апеляційній інстанціях (а ще раніше тривалий час працював в органах прокуратури).

Далі→

Ювілей: 15 років «УЮ»!

Сьогодні номер «УЮ» можна ­зустріти на журнальному столику більшості топових юрфірм України. Але 15 років тому кольорових щомісячників для практикуючих юристів просто не існувало, тож «УЮ» у певному сенсі став одним із першопрохідців вітчизняної юридичної періодики.

Далі→