№3 Березень 2018 року

№3 Березень 2018 року

Банківський  сектор: Система зрушення

Олена ЛИННИК,
керуючий партнер Gryphon Group

 

Обрання Україною європейського вектору розвитку потребує системного реформування в багатьох галузях економіки; водночас негайні та рішучі реформи, насамперед, потрібні в банківському секторі, який є основою стабільного економічного розвитку.

Далі→

Тема: Партнерський лад

Максим СИСОЄНКО,
СЕРГІЙ ВОВК

Як стати партнером юрфірми? Це питання ставлять собі як зовсім зелені, але амбітні новачки, так більш досвідчені юристи. Його ж ми й поставили цього разу представникам провідних юридичних компаній. Вимоги до партнерів зовсім не прості: це, звичайно, і професійний досвід, і певні навички, і особисті якості та високий рівень відповідальності. І щоб стати рівним серед рівних, доведеться наполегливо працювати. Але детальніше про шлях до партнерства наш читач дізнається з перших уст — від партнерів провідних українських юрфірм

 

Далі→

Особистість: Ера розвитку

 

Рівно десять років тому бізнес зіткнувся з глобальною економічною кризою. Але якщо одні переймалися збереженням наявних активів, то інші наважилися розпочати власну справу. Юридична компанія L.I.Group прийняла виклик того часу, знайшла свою нішу на юрринку і сьогодні продовжує активно розвиватися.

Далі→

Процесуальне право: Застосується кожного

Мирослава САВЧУК,
старший юрист ЮФ Aequo

Тараc ШМИГ,
старший юрист ЮФ Aequo

15 грудня 2017 року набрала чинності нова редакція Цивільного процесуального кодексу. Попри відомі інституційні та системні зміни, українське судочинство доповнилось новими процесуальними механізмами, котрі раніше не застосовувались взагалі або використовувались неповно внаслідок відсутності комплексного правового регулювання.

Отже, що ж це за інновації, які не були відомі вітчизняній практиці раніше, а сьогодні стали реальністю?

Далі→

Проза життя: Правила життя БОГДАНА ЛЬВОВА

 

У квітні 2014 року, після набрання чинності законодавства про відновлення довіри до судової влади в Україні, яке надало право колективам судів визначатися зі своїм керівництвом, Богдан Львов став лідером господарської юрисдикції у часи, коли сама судова система переживала не найкращий період. Він брав участь у конкурсі до нового Верховного Суду, з якого вийшов переможцем, він і надалі користується високою довірою своїх колег — був обраний заступником Голови ВС та очолив Касаційний господарський суд у складі ВС. І сьогодні Богдан Львов ділиться з читачами «УЮ» своїми правилами життя

Далі→