Законодавство: Доброго ринку!

Євгеній Столярчук,
старший юрист Gryphon Legal

11 липня 2017 року Радою Європейського Союзу завершено ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом (Угода), яка була підписана та діє ще з вересня 2014-го. Фактично, цього дня завершився десятирічний процес розробки та погодження Угоди, проведення численних переговорів з європейськими партнерами, її підписання та схвалення як Верховною Радою України, так і Європарламентом, а також національними парламентами кожної країни — учасниці ЄС.

Далі→

Тема: Політика відповідності

СЕРГІЙ ВOВК, МАКСИМ СИСОЄНКО

Підвищений інтерес до питання комплаєнсу за останні роки в Україні пояснюється не лише глобальними трендами, а й розумінням того, що економічне зростання, залучення інвестицій та розвиток підприємництва не відбудеться без забезпечення рівних конкурентних умов, очищення бізнес-середовища від недоброчесних практик, удосконалення корпоративного управління та активної просвітницької роботи з популяризації стандартів етичної поведінки в щоденній бізнес-діяльності як державного, так і приватного сектора економіки.

Далі→

Особистість: Правник із Беверлі Хіллз

Артур Третьяков, партнер «ТіСіЕм Груп Україна», закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, 7 факультет, факультет підготовки кадрів для Міністерства закордонних справ України. Диплом магістра міжнародного права отримав у University of Hertfordshire. З останнього курсу навчання розпочав юридичну діяльність і пропрацював півтора року в Києві, а отримавши стипендію, вирушив до Каліфорнії навчатися на магістратурі міжнародного права в University of the Pacific, McGeorge School of Law.

Далі→

Проза життя:
Правила життя Миколи ОНІЩУКА

Микола Оніщук уже майже п’ять років очолює Національну школу суддів України.
Під його керівництвом школа змінила парадигму викладання, відійшовши від традиційно притаманних академічній правовій науці форматів та запровадивши найкращі європейські зразки. Управлінського досвіду йому не позичати. До роботи у судовій системі він був президентом Інституту правової політики, працював у виконавчій (з 2007-го по 2010 рік — міністр юстиції України) та законодавчій системі (народний депутат України ІV, V, VІ скликань), а також у юридичному бізнесі.
Микола Васильович є автором понад 200 наукових робіт, здійснює активну громадську діяльність, і сьогодні доктор юридичних наук, заслужений юрист України та ректор НШС України Микола Оніщук ділиться своїми правилами життя

Далі→