GDPR-комплаєнс: Ключові овації

Oлена ЛИННИК,
керуючий партнер Gryphon Group

Із наближенням травня 2018 року захист персональних даних став однією з найбільш хвилюючих, обговорюваних та дещо болючих тем у межах бізнесового середовища. Причина дискусій — введення в дію General Data Protection Regulation (Загального регламенту із захисту персональних даних), відомого як GDPR. Відповідна подія спровокувала перехід на суттєво вагоміше та детальніше регулювання механізмів роботи із персональними даними: Регламент передбачає якісно інший рівень захисту персональних даних (як з юридичної, так і з технічної та організаційної точок зору), а також підхід до ролі суб’єкта даних (погляд на бізнес-процеси через призму захисту й поваги до волевиявлення користувача).

 

Далі→

Тема: Культурний вміст

СЕРГІЙ ВОВК

Максим СИСОЄНКО

Будь-яка юрфірма, іноді навіть не відаючи того, має власну корпоративну культуру. Але найбільш розвинуті компанії цілеспрямовано вибудовують її, розуміючи, що саме це і є основою для побудови згуртованої команди з чіткими цінностями, місією, стратегією та бездоганною репутацією на ринку.Тож який сенс вкладають у це поняття представники юрринку і яким чином застосовують його у практиці — читайте у нашому спецпроекті

Далі→

Тема: Ладна робота

Iлона ТКАЧЕНКО,
PR-менеджер SDM Partners Law Firm

Сьогодні корпоративна культура — це невід’ємний атрибут будь-якої поважної організації. Для формування та підтримки цього атрибуту витрачається не менше зусиль, ніж для покращення власне якості послуг.

Далі→

Особистість: Впровадження заходу

СMS Cameron McKenna Nabarro Olswang є однією з тих міжнародних юридичних компаній, яка уособлює західні стандарти ведення бізнесу і є визнаним лідером у кількох провідних галузях. Віднедавна київський офіс компанії очолив британець Грем Конлон — його спеціалізацією є угоди регіонального масштабу, прямі інвестиції, а також угоди M&A. Пан Конлон має значний досвід у супроводі великих міжнародних угод і сьогодні саме з київським представництвом пов’язує свою подальшу кар’єру. Чому вибір припав на Україну, які переваги надає Лондонська школа бізнесу, що вирізняє компанію від інших гравців ринку — на ці запитання і не тільки відповів Грем Конлон

Далі→

Проза життя: Правила життя
Михайла Смоковича

Михайло Смокович, як і більшість героїв цієї рубрики, особливого представлення не потребує. Юрист, який практично все своє професійне життя присвятив суддівству, людина, яка займалася становленням адміністративної юрисдикції в Україні, лідер, який очолював найвищі суди цієї спеціалізації тоді і тепер.

Далі→