Вибори: Виборна компанія

Христина ПОШЕЛЮЖНА

Лікарі та вчителі історії. Біологи, журналісти та телеведучі. Політтехнологи, військові та юристи. Підприємці, меценати, інвестори, олігархи… Що може бути спільного у представників такого різноманітного зрізу професій і галузей? По-перше, всі вони активні громадські діячі, політики і, мабуть, свідомі громадяни.

Далі→

Кримінальний процес: Вилучений урок

Опанас КАРЛІН,
партнер ESQUIRES, адвокат

Вилучені речі та документи, які не входять до переліку, щодо якого прямо надано дозвіл на відшукання в ухвалі про дозвіл на проведення обшуку, та не належать до предметів, які вилучені законом з обігу, вважаються тимчасово вилученим майном (частина 7 статті 236 Кримінального процесуального кодексу (КПК) України).

Далі→

Особистість: Викриття напрямів
Сергія ПАПЕРНИКА

Чому саме міжнародна торгівля?

Виходячи на ринок, юридична фірма Evris завжди керувалася потребами клієнтів. Ми починали як бутикова фірма з вирішення спорів, але виявилося, що попит клієнтів був не тільки в судових питаннях. Наприклад, структурувати бізнес або проконсультувати з питань іноземної юрисдикції. Тож, оцінивши запити наших клієнтів, ми вирішили розширити сферу експертизи до чотирьох практик: окрім судової, у нас з’явились корпоративна, податкова, банки та фінанси. Керуючись тією ж логікою, коли наші клієнти почали звертатися до нас із відповідними запитами, ми відкрили самостійну практику інтелектуальної власності.

Далі→

Тема: Межі соцмережі

Максим СИСОЄНКО

СЕРГІЙ ВОВК

Сьогодні будь-який бізнес так чи інакше не обходиться без власного просування через соцмережі. І юридичний — не виняток. Це вимагає мало не щодня знаходитись в спільному комунікативному просторі з нашим оточенням — існуючими і потенційними клієнтами, партнерами, конкурентами, регулярно генерувати та оновлювати контент про себе та свої послуги. Як з цим сьогодні справляються наші юристи та юркомпанії? Про це ми дізналися у гравців ринку

Далі→

Тема: Профільний розріз

Олександр ДУДКА,
юрист ЮФ TOTUM

Ні для кого не секрет, що імідж юриста є однією із запорук його успіху. Адже від того, як зарекомендує та покаже себе спеціаліст перед клієнтами, конкурентами, партнерами, безпосередньо залежить результат його діяльності та професійна репутація.

Далі→

Тема: Непохибна підтримка

Ольга ЛЯТІНА,
PR-директор Pavlenko Legal Group

Вплив соціальних мереж на життя людей сьогодні важко переоцінити. З чашки кави та стрічки новин у Facebook починається ранок кожної пересічної людини. Cоцмережі використовують у роботі для популяризації бренда та продажу товарів/послуг, а контенту мереж довіряють більше, ніж сайтам чи розсилкам по e-mail.

Далі→

Проза життя: Правила життя
ГАННИ ВРОНСЬКОЇ

Професійну кар’єру Ганна Вронська розпочала з посади юрисконсульта в комерційному банку, а продовжила — в юридичному бізнесі. Тривалий час очолювала власну юридичну фірму «Вронський, Вронська та Партнери». У час, коли країна переживала революційні події, Ганна Вронська, як і чимало її колег з юрбізнесу, пішла у держсектор, але головне «професійне випробовування» було ще попереду. Вона однією із перших відгукнулася на потребу судової влади у незаангажованих суддях «не із системи».

Далі→