Фінансова звітність: Бізнес-плин

Олена ЛИННИК,
керуючий партнер GRYPHON GROUP

Одним із результатів внесення змін до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (Закон) стало впровадження для українських підприємств нової категорії звітності — звіту про управління.

Введення такої форми звітності в законодавство України є результатом імплементації положень статей 19—20 Директиви ЄС про річну фінансову звітність, консолідовану фінансову звітність та пов’язану звітність певних типів підприємств від 26 червня 2013 року № 2013/34/ЄС та Директиви ЄС про розкриття нефінансової та іншої інформації окремими великими підприємствами та групами від 22 жовтня 2014 року № 2014/95/ЄС.

Далі→

Тема: Практика безпеки

Максим СИСОЄНКО

СЕРГІЙ ВОВК

Конфлікти у правовому полі іноді настільки переходять межу, що можуть стати небезпечними і для самих юристів та адвокатів. Тож як упередити кримінально-правові ризики у професійній діяльності? Як не підставитись і як ефективно діяти у «гарячій» ситуації, щоб вийти з неї із мінімальними втратами? Про це знають наші експерти

Далі→

Особистість: Об’єднані в зусиллі

VB PARTNERS позиціонує себе як бутикова фірма, що спеціалізується у white collar crime та dispute resolution і є яскравим прикладом того, як нішева юридична компанія може складати конкуренцію великим компаніям і досягати успіху. Утім, життєві пріоритети співзасновника юрфірми Дениса Бугая не обмежуються юридичною практикою, адже Денис — відомий громадський діяч, у 2013—2017 роках він очолював Асоціацію правників України і сьогодні претендує на цей пост, маючи глобальну мету — вивести адвокатуру із системної кризи, об’єднати спільноту та зміцнити її важіль впливу на процеси, що відбуваються в країні. Про те, як стратегічні цілі та їх реалізація змінюють сьогодення, Денис Бугай розповів «УЮ»

Далі→

Проблема: Валютне реагування

Семен ХАНІН,
адвокат ЮК «Амбер»

Революційні нововведення НБУ стосовно валютного регулювання створюють перед українським бізнесом суцільну смугу перешкод

Далі→

Проза життя: Правила життя ІЛЛІ НОВІКОВА

Російський адвокат Ілля Новіков став частиною української адвокатури у 2015 році — саме тоді він отримав посвідчення адвоката України, два роки потому став партнером українського адвокатського об’єднання Barristers, а тепер освоюється в Києві. Утім, на теренах України він став відомим як захисник української льотчиці Надії Савченко, політв’язнів Миколи Карпюка, Станіслава Клиха, Олексія Чирнія (останній фігурант справи «Кримської четвірки») та Валентина Виговського. Також він представляє інтереси військовополоненого командира катера «Бердянськ» Романа Мокряка, який разом з іншими моряками торік був захоплений росіянами в районі Керчинської протоки. А сьогодні адвокат Новіков ділиться правилами життя з читачами «УЮ»

Далі→