Новини ринку, 6 Березня (Середа)

Integrites – юридичний радник провідного промислово-іноваційного концерну у СНД

Міжнародна юридична фірма Integrites здійснює юридичне супроводження провідного машинобудівного концерну на території СНД, з питань зовнішньоекономічної діяльності.

В рамках даного проекту, команда МЮФ забезпечує юридичну підтримку клієнту у питаннях застосовування податкового, договірного та корпоративного права, пов’язаних з виконанням довгострокового зовнішньоекономічного контракту на поставку устаткування на територію республіки Казахстан на загальну суму близько $20 млн. В ході проекту, юристи провели поглиблений аналіз можливих ризиків, пов’язаних із застосуванням фінансових санкцій в рамках валютного контролю, а також були розроблені рекомендації відносно механізму розрахунків за контрактом у зв’язку з такими ризиками, крім того був підготовлений необхідний пакет договірної документації для забезпечення розрахунків.

Юридичне супроводження проекту здійснюється командою юристів у складі Ольги Вінгловської та Ольги Бірюк під керівництвом Радника практики корпоративного права МЮФ Integrites Ярослава Абрамова.