Новини ринку, 25 Березня (Понеділок)

DLA Piper визначила переможців свого всеукраїнського конкурсу для студентів-правників

Міжнародна юридична фірма DLA Piper оголосила результати свого шостого щорічного Всеукраїнського стипендіального конкурсу для студентів-правників, що розпочався восени 2012 р. Цього року переможцями конкурсу стали:

1 МІСЦЕ (двотижневе стажування в лондонському офісі DLA Piper): Максим Трикур, студент Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

2 МІСЦЕ (двотижневе стажування в московському офісі DLA Piper): Катерина Коломина, студентка Криворізького національного університету.

3 МІСЦЕ (двотижневе стажування в київському офісі DLA Piper): Степанида Бадовська, студентка Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

4 МІСЦЕ: Костянтин Караянов (узгоджене стажування в київському офісі DLA Piper, згідно з правилами конкурсу: якщо 4-е призове місце отримує студент, що навчається на 5 курсі або на магістратурі, грошова стипендія для нього замінюється стажуванням в київському офісі компанії), студент Одеської національної морської академії.

Перед початком стажування переможці зустрінуться з керуючим партнером київського офісу DLA Piper, Маргаритою Карпенко, за урочистим обідом, під час якого зможуть поставити всі питання стосовно їхнього стажування, а також обговорити актуальні для юридичного ринку питання.

Нагадаємо, що у 2012 році до складу Суддівської Колегії конкурсу увійшли:

  • Вахель Юрій, заступник генерального директора з юридичних питань та розвитку бізнесу, ТОВ “Нобл Ресорсіз Україна”, Член ревізійної комісії АПУ
  • Дягілєва Оксана, начальник управління з юридичних питань та головний експерт з контролю за дотриманням законодавства та корпоративних стандартів, ТОВ “Метро Кеш Енд Керрі Україна”
  • Карпенко Маргарита, керуючий партнер, DLA Piper (Київ)
  • Кравченко Ольга, директор юридичного департаменту, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
  • Лазуренко Ганна, начальник юридичного департаменту, компанія ТОВ “Луї Дрейфус Комодітіз Україна Лтд.”
  • Фесенко Вадим, заступник керівника Головного управління з питань судоустрою, Адміністрація Президента України
  • Чала Катерина, віце-президент з правових питань компанії “Сітронікс Інформаційні Технології”.