Новини ринку, 26 Березня (Вівторок)

DLA Piper надала підтримку East Balt в глобальному продажі групи

DLA Piper надала юридичну підтримку групі East Balt, провідному міжнародному хлібопекарському бізнесу, 20 хлібопекарень якого працюють у 12 країнах світу на чотирьох континентах, в угоді про придбання групи компанією One Equity Partners (OEP), підрозділом JP Morgan Chase & Co, який займається прямими приватними інвестиціями.

У зв'язку з міжнародною структурою угоди над нею працювало багато офісів DLA Piper, в тому числі офіси компанії в США, Росії та Україні. Українську частину угоди було закрито нещодавно, після отримання необхідних дозволів українських регуляторних органів.

Команда київського офісу надала повну юридичну підтримку акціонерам групи East Balt у зв'язку з передачею українських активів групи покупцеві. Ми провели передпродажну реструктуризацію, отримали дозвіл на концентрацію від Антимонопольного комітету України, підготували договір купівлі-продажу часток, а також надали консультації з питань оподаткування.

В українській частині угоди були залучені юристи декількох практик – команду корпоративного права представляли Маргарита Карпенко, керуючий партнер, Галина Загороднюк, юридичний директор, і Марина Бичкова, юрист. Ілля Свердлов, юридичний директор податкової практики, надав консультації з податкових питань.