Новини ринку, 20 Квітня (Субота)

У День довкілля працівники АК «Коннов і Созановський» посадили дерева

20 квітня, у День довкілля, працівники АК «Коннов і Созановський» посадили 11 саджанців лип. По узгодженню з КП з утримання зелених насаджень у Солом'янському районі міста Києва, місцем посадки дерев було обрано столичний парк ім. Островського.

«Така акція в нашій фірмі проходить вперше, і точно можу сказати, що ми обов’язково її повторимо. 20 квітня в парку зібралися юристи та адміністративний персонал, колеги взяли із собою дітей та других половинок. Тому захід видався не лише корисним, але й досить веселим. Хочемо подякувати працівникам парку та Київзеленбуду за допомогу та поради», - прокоментував керуючий партнер АК «Коннов і Созановський» Олексій Іванов.

Акція з посадження дерев пройшла в рамках проекту «Зелений офіс», которий стартував у березні 2013 року. Суть програми полягає в раціональному використанні природних ресурсів у повсякденній офісній діяльності. Так, працівники контори збирають для утилізації використаний папір та батарейки. 9 квітня 1074 кг макулатури було віддано на переробку. На виручені кошти й були закуплені дерева для посадки.

Фото-звіт події можна переглянути на сторінці адвокатської контори у Facebook