Новини ринку, 11 Квітня (Четвер)

Офіс адвокатської контори «Коннов і Созановський» стає «зеленим»

У київському офісі адвокатської контори «Коннов і Созановський» стартував проект «Зелений офіс», суть якого полягає в раціональному використанні природних ресурсів у повсякденній роботі. Окрім економії електроенергії та води, ефективного використання паперу та офісного обладнання, працівники АК збирають використані батарейки та папір для утилізації.

Перші результати проекту веж помітні: 9 квітня на переробку було передано 1074 кг макулатури. Фото-звіт доступний на сторінці АК у Facebook

- Віддаючи на переробку використаний папір, ми рятуємо від вирубки зелені насадження: 50 кг макулатури зберігають життя 1 дорослому дереву. Таким чином, спільними зусиллями працівники АК врятували від вирубки 21 доросле дерево, - розповідає керуючий партнер АК Олексій Іванов.

Проект запущений на постійній основі. Зароблені гроші за здачу макулатури працівники АК планують витрачати на посадку дерев та інші екологічні ініціативи.

Щодо збору використаних батарейок, то ці небезпечні елементи будуть передаватися в київський пункт прийому елементів живлення, що знаходиться за адресою: вул. Кіквідзе, 26 http://www.facebook.com/battkyiv

Батарейки є надзвичайно шкідливими для навколишнього середовища. 1 пальчикова батарейка забруднює важкими металами 20 м2 землі.