Новини ринку, 7 Червня (П'ятниця)

«Василь Кісіль і Партнери» консультує компанії Syniverse та MACH з питань українського антимонопольного законодавства

ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» успішно представила інтереси компаній Syniverse (США) та MACH (Люксембург) в процесі поглинання компанії MACH компанією Syniverse.

Syniverse та MACH надають різноманітні технологічні рішення телекомунікаційним компаніям. Syniverse забезпечує функціонування мобільних мереж для понад 900 мобільних та кабельних операторів, інтернет-провайдерів та підприємств у більш ніж 160 країнах світу. MACH забезпечує з'єднання в світі телекомунікаційних послуг за допомогою свого постійно зростаючого портфоліо хмарних послуг зв'язку, надаючи своїм клієнтам – 650 операторам – критично важливі рішення з монетизації мобільних даних, спрощуючи взаємодію між мережами, оптимізуючи процеси оптових взаєморозрахунків та забезпечуючи надходження доходів.

Це злиття призвело до об'єднання першого і другого за величиною провайдера послуг з обробки даних стандарту GSM та послуг NRTRDE в усьому світі та в Європі зокрема.

ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» виступила юридичним радником з питань українського антимонопольного законодавства та представила інтереси клієнтів в Антимонопольному комітеті України у справі про концентрацію. Дозвіл на економічну концентрацію, обумовлений виконанням певних вимог зі сторони учасників, був наданий Антимонопольним комітетом України.

Транзакція також була обумовлена виконанням певних вимог і предметом поглибленого дослідження в Європейському Союзі.

Команда «Василь Кісіль і Партнери», яка супроводжувала цю угоду, включала юриста Павла Логінова і партнера фірми Марію Ніжнік.