Новини ринку, 6 Червня (Четвер)

SayenkoKharenko виступила радником у зв'язку з дебютним випуском єврооблігацій одного з найбільших російських транспортних операторів

SayenkoKharenko виступила юридичним радником міжнародних банків GoldmanSachs, ING і RaiffeisenBankInternational, організаторів дебютного випуску єврооблігацій на суму 800 млн. доларів США і додаткового випуску на суму 75 млн. доларів США для надання фінансування ВАТ «Далекосхідне морське пароплавство» (FESCO).

Єврооблігації первинного та додаткового випусків були розміщені двома траншами: єврооблігації на суму 500 млн. доларів США зі ставкою 8% і терміном погашення в 2018 році були доповнені випуском єврооблігацій на суму 50 млн. доларів США, а єврооблігації на суму 300 млн. доларів США зі ставкою 8,75% і терміном погашення в 2020 році - випуском на суму 25 млн. доларів США відповідно.

Ряд дочірніх підприємств і материнська компанія виступили поручителями щодо виплат за єврооблігаціями. Залучені кошти будуть направлені на погашення існуючої заборгованості FESCO і боргу, що виник у зв'язку з придбанням FESCO Групою «Сумма» у грудні 2012 року.

FESCO - один з найбільших російських операторів портових, морських і залізничних транспортних послуг, наразі входить до складу Групи «Сумма».

Команда Sayenko Kharenko працювала над даною трансакцією у складі старших юристів Ігоря Лозенка та Ірини Бакіноїі юриста Марти Гонтарук під керівництвом партнера Назара Чернявського.