Новини ринку, 16 Травня (Четвер)

«Василь Кісіль і Партнери» оголосила переможців ІІІ Стипендіального конкурсу Ліги студентів АПУ

16 травня 2013 року в Києві відбулося урочисте нагородження фіналістів та переможців ІІІ Стипендіального конкурсу Ліги студентів Асоціації правників України, ініціатором якого традиційно виступає ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» в рамках підтримки розвитку юридичної освіти в Україні.

Організаторам конкурсу вкотре вдалося залучити талановитих студентів юридичних факультетів провідних вишів країни до проведення власного дослідження однієї із запропонованих правових тем та написання статті-есе для висловлення своїх оригінальних поглядів на правові колізії та розвиток юридичної думки.

Цього року для проведення дослідження студентам були запропоновані найактуальніші та проблемні питання, які викликали неабияку зацікавленість серед молодих юристів. Для участі в конкурсі було направлено понад 70 робіт з різних куточків України. Кожна робота була ретельно вивчена членами Стипендіальної комісії конкурсу, до складу якої увійшли провідні юристи-практики ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»: Олег Макаров, керуючий партнер, Вадим Беляневич, старший радник, Андрій Стельмащук, партнер, та В’ячеслав Пєсков, старший юрист. Члени журі конкурсу відзначили високий рівень робіт, представлених цього року, глибокі теоретичні знання, які демонстрували студенти під час проведення дослідження, а також практичну спрямованість підготовлених статей. За результатами колективного обговорення членами комісії було визначено десять кращих робіт, авторів яких було запрошено до Києва на урочисту церемонію нагородження та святковий обід.

Офіційну церемонію оголошення переможців, яка відбулася в офісі ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», урочисто відкрили Василь Іванович Кисіль, старший партнер, та Олег Макаров, керуючий партнер ВКП, які схвально оцінили роботи студентів. Також до привітань фіналістів приєднався В’ячеслав Пєсков, старший юрист фірми, на думку якого участь у подібних конкурсах є хорошим стартом для молодих представників юридичної професії.

З боку Асоціації правників України фіналістів привітали Олександра Егерт, виконавчий директор, Інна Бондаренко, організатор ІIІ Стипендіального конкурсу, керівник напрямку «Семінари, конференції, юридичні змагання та конкурси» правління 2012-2013 н. р., Ганна Глущенко, голова Ліги студентів Асоціації правників України, та Наталія Стоцька, голова Ліги студентів Асоціації правників України у відставці.

Авторами кращих робіт в 2013 році стали:

  • Валерія Гошкодеря, Микола Руденко – Національний університет «Юридична академія України ім. Я.Мудрого»;
  • Ілля Черногоренко, Степаніда Бадовська, Андрій Ізрайло, Олександр Маленко – Київський національний університет ім. Т.Шевченка;
  • Олена Коч – Одеський національний університет ім. І.Мечникова.

Переможцями ІІІ Стипендіального конкурсу було визначено:

  • 1 місце – Тетяна Поліщук, Національний університет «Острозька академія»;
  • 2 місце – Іванна Коваль, Національний університет «Одеська юридична академія»;
  • 3 місце – Анна Колівошко, Київський національний університет ім. Т.Шевченка.

Фіналісти конкурсу були рекомендовані для стажування в ЮФ «Василь Кісіль і Партнери». Всі переможці отримали грошові премії та цінні подарунки від організаторів заходу.

Завершуючи офіційну церемонію нагородження, Олег Макаров закликав присутніх студентів і надалі брати активну участь в громадський і науковій діяльності, оскільки для студента-юриста саме така позиція є гарантією правильного вибору професійного шляху та успішного кар’єрного розвитку.

Під час святкового обіду, учасники конкурсу мали можливість в неформальному оточенні поспілкуватися з представниками ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», фіналістами та організаторами заходу.

З конкурсними роботами, які стали переможцями цього року, можна ознайомитись за посиланнямhttp://www.kisilandpartners.com/content/files/winners_works.doc