Новини ринку, 14 Травня (Вівторок)

«Астерс» консультує компанію Wizz Air щодо лізингу Аеробуса A320-200

ЮФ «Астерс» виступила юридичним радником ТОВ «Авіалінії Візз Ейр Україна» («Візз Ейр Україна») у зв’язку з отриманням компанією у лізинг нового Аеробуса A320-200.

Парк повітряних суден, що експлуатується «Візз Ейр Україна», є найбільш ефективним та екологічно безпечним на українському ринку. Отримання третього Аеробуса A320 допоможе «Візз Ейр Україна» зменшити споживання палива, інвестувати в інноваційні технології та охорону довкілля, а також продовжити зниження цін на авіаквитки на ринку України.

Робота ЮФ «Астерс» над транзакцією включала юридичний аналіз документів транзакції, підготовку юридичного висновку для власника повітряного судна, консультування з питань реєстрації міжнародного майнового права на повітряне судно та супроводження такої реєстрації, надання консультацій з інших питань, пов’язаних із застосуванням Кейптаунської конвенції в Україні.

До складу команди ЮФ «Астерс», яка працювала над транзакцією, входили партнер Вадим Самойленко та юристи Анна Власюк і Мар’яна Легоцька.